
Технічні характеристики товару "Каркасний басейн 56406, 305 х 76 см (2 підстаканники шт.)"
Загальні характеристики:
- Виробник: Bestway
- Країна виробника: Китай
- Тип: збірний, каркасний басейн
- Форма: кругла
- Серія: Steel Pro MAX ™
- колір: синій
Серія:
- Серія басейнів: Steel Pro Max
- Серія переваги: Система складання каркаса: металеві з'єднувачі з пластиковими штифтами
Технічні дані:
- Розмір басейну: 305 х 76 см
- Час монтажу: 30-60 хвилин (2-3 людини)
- Діаметр: 305 см
- Висота: 76 см
- Фактична висота: Глибина на 8 см нижче - 68 см: захист від переповнення
- Місткість води, обсяг 90%: 4678 л
- Об'єм: 4678 л
- Кількість стійок: 10 прямих
- Тип підключення чаші: на хомутах
Комплектація:
Серія басейнів (характеристики): Серія басейнів Bestway Steel Pro Max
Комплектація: Стандарт база
Скіммер: ні, необхідний для збору сміття (комах) з верхнього шару води в автоматичному режимі
Пилосос: ні, необхідний для прибирання великого сміття з дна басейну
Сходи: немає в комплекті – необхідно докупити Intex 28064
Тент: немає ( необхідний для захисту від листя,гілок і т. д.)
Підстилка: немає (необхідна для захисту дна від проколів), рекомендуємо докупити Intex 28048
Адаптер для зливу води: є
Адаптер для зливу води (артикул): Адаптер Bestway 6D1419 для садового шланга. Перехідник для зливного клапана басейнів
DVD з інструкціями: немає
Додатковий бонус (інформація): пластикові підстаканники, які кріпляться на каркас 2 шт.
Набір для підключення (інформація): немає в комплекті: ✓ для підключення картриджного фільтра необхідно докупити Bestway 22331 ✓ для підключення пісочного фільтра необхідно докпить Bestway 22333
Заглушки до виходів під фільтрацію: є
Заглушки до виходів під фільтрацію (артикул): Заглушка Bestway 4H018D для басейнів Steel Power, Steel Pro
Зливний клапан: Вбудований зливний клапан полегшує злив. Прикріпити адаптер (додається до комплекту) до садового шлангу для відведення води в потрібне місце
Упаковка: повноколірний коробка
Розмір упаковки: 27 cm x 27 cm cm x 88
Гарантія надається: Вироби з ПВХ (надувного ПВХ) – на цілісність упаковки, заводський шлюб., металевий каркас – на цілісність упаковки, заводський шлюб.
Споживачу: Гарантія надається на перевірку (огляд) зовнішнього вигляду комплектуючих.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 4678 л |
| Діаметр | 305 см |
| Висота | 76 см |
| Вага | 18 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пилосос | ні, необхідний для прибирання великого сміття з дна басейну |
| Скіммер | ні, необхідний для збору сміття (комах) з верхнього шару води в автоматичному режимі |
| Сходи | немає в комплекті – необхідно докупити Intex 28064 |
| Підстилка | немає (необхідна для захисту дна від проколів), рекомендуємо докупити Intex 28048 |
| Тент | немає ( необхідний для захисту від листя,гілок і т. д.) |
- Ціна: 5 264 ₴

