
Пляжний надувний матрац Intex 58762 «Морозиво», серія «Десерт», 224 х 107 см
265 ₴
- В наявності
- Код: 58762

Пляжний надувний матрац Intex 58762 «Морозиво», серія «Десерт» — яскравий та оригінальний аксесуар для літнього відпочинку. Завдяки нестандартному дизайну, легкій конструкції та міцному матеріалу він ідеально підходить для плавання, засмагання та відпочинку на воді. Внутрішня система підтримки I-beam забезпечує зручність і надійність.
Характеристики:
-
Бренд: Intex
-
Країна виробник: Китай
-
Тип: матрац
-
Принт: їжа
-
Колір: рожевий
-
Тематика: десерт
-
Серія: Fashion. стильний
-
Вікова група: 8+
-
Матеріал: високоякісний вініл
-
Технологія: I-beam. внутрішня система підтримки
-
Максимальне навантаження: 80 кг
-
Кількість камер: 1
-
Розмір: 224 х 107 см
-
Кількість місць: 1-місний
-
Сумісність: продукція Intex. Bestway
Комплектація:
-
Пляжний надувний матрац Intex 58762 «Морозиво», серія «Десерт», 224 х 107 см
-
Силіконовий клапан
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Рожевий |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Стан | Новий |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Вікова група | Для дорослих |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2240 мм |
| Ширина | 1070 мм |
- Ціна: 265 ₴
