
Пляжний надувний матрац Intex 58776 «Чіпси», серія «Фастфуд», 178 х 140 см
399 ₴
- В наявності
- Код: 58776
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

- Бренд: Intex
- Країна виробник: Китай
- Тип: надувний матрац
- Матеріал: високоякісний вініл
- Вікова категорія: 8+
- Тематика: фастфуд
- Принт: реалістичний друк з акцентом на насичених кольорах та деталях
- Колір: червоний
- Серія: Fashion (стильні новинки для яскравого літнього відпочинку)
- Розмір: 178 х 140 см
- Кількість місць: 1,5-місний
- Максимальне навантаження: 120 кг
- Кількість повітряних камер: 1
- Технологія: внутрішня підтримувальна система I-beam — надає матрацу легкості, мобільності та надійності
- Клапан: силіконовий клапан
Комплектація:
-
Пляжний надувний матрац Intex 58776 «Чіпси», 178 х 140 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | полуторний |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1780 мм |
| Ширина | 1400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴
