
Технічні характеристики товару "Надувна флокірована подушка Bestway 67006, зелена 37 х 24 х 10 см"
Загальні характеристики:
- Виробник: Bestway
- Країна виробник: Китай
- Продукт: Надувна подушка
Серія:
- Серія: Air Furniture™
- Серія: стандарт
- Колір: зелений
Розмір:
- Розмір: 38 х 24
- габаритний Розмір: 37 х 24 х 10
Внутрішня будова:
- Матеріал: матеріал ПВХ
- Покриття: флок
- Щільність матеріалу: 0.28 мм
- Товщина покриття: 0.10
Комплектація:
Насос для накачування: необхідно докупити 68612
Клапан: силіконовий клапан
Клапан (артикул): силіконовий Клапан Intex 62150 для надувний продукції
Упаковка: коробка повнокольоровий
Гарантія надається: Вироби з ПВХ (надувного ПВХ) — на цілісність упаковки, заводський брак.
Споживачеві: Враховуючи специфіку надувного товару, гарантія на дрібні проколи НЕМОЖЛИВА!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Валик |
| Самонадувна | Ні |
| Матеріал | ПВХ |
| Флокіроване покриття | Так |
| Колір | Зелений |
| Довжина | 37 см |
| Ширина | 24 см |
| Висота | 10 см |
| Вага | 130 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | флок |
| Клапан | силіконовий клапан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 123 ₴




