
Технічні характеристики товару "Каркасний басейн 56448 - 1, 488 х 305 х 107 см (сходи, тент)"
Загальні характеристики:
- Виробник: Bestway
- Країна виробника: Китай
- Тип: збірний, каркасний басейн
- Форма: овальна
- Серія: Steel Power™ Oval
Технічні дані:
- Розмір басейну: 488 х 305 х 107 см
- Час монтажу: 60-90 хвилин (2-3 людини)
- Довжина: 488 см
- Ширина: 305 см
- Висота: 107 см
- Фактичний розмір: 488 х 365 см: стійки +30 см з двох сторін
- Фактична довжина: 488 см
- Фактична ширина: виступаючі опорні ніжки +30 см: 365 см
- Фактична висота: Глибина на 12 см нижче - 95 см: захист від переповнення
- Місткість води, обсяг 90%: 10949 л
- Об'єм: 10949 л
- Кількість стійок: 10 прямих / 4 U-образних
- Тип підключення чаші: на хомутах
Комплектація:
Серія басейнів (характеристики): Серія басейнів Bestway Steel Power Oval
Комплектація: Базовий
Скіммер: ні, необхідний для збору сміття (комах) з верхнього шару води в автоматичному режимі
Пилосос: ні, необхідний для прибирання великого сміття з дна басейну
Сходи двосекційні
Сходи Сходи для басейнів Bestway 58335 (107 см), двосекційна
Тент: є
Тент: Тент - чохол для каркасного басейну IntexPool 44014, 488 х 305 см
Підстилка: ні
Адаптер для зливу води: є
Адаптер для зливу води (артикул): Адаптер Bestway 6D1419 для садового шланга. Перехідник для зливного клапана басейнів
DVD з інструкціями: немає
Набір для підключення (інформація): немає в комплекті: ✓ для підключення картриджного фільтра необхідно докупити Bestway 22331 ✓ для підключення пісочного фільтра необхідно докпить Bestway 22333
Заглушки до виходів під фільтрацію: є
Заглушки до виходів під фільтрацію (артикул): Заглушка Bestway 4H018D для басейнів Steel Power, Steel Pro
Зливний клапан: Вбудований зливний клапан полегшує злив. Прикріпити адаптер (додається до комплекту) до садового шлангу для відведення води в потрібне місце
Упаковка: картонна коробка
Розмір упаковки: 62 см x 43 см x 129 см
Гарантія надається: Вироби з ПВХ (надувного ПВХ) — на цілісність упаковки, заводський брак., Металевий каркас — на цілісність упаковки, заводський брак.
Споживачеві: Гарантія надається на перевірку (огляд) зовнішнього виду комплектуючих.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Овальна |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 10949 л |
| Довжина | 488 см |
| Ширина | 305 см |
| Висота | 107 см |
| Вага | 69.5 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Базовий |
| Пилосос | ні, необхідний для прибирання великого сміття з дна басейну |
| Скіммер | ні, необхідний для збору сміття (комах) з верхнього шару води в автоматичному режимі |
| Підстилка | Немає |
| Тент | є |
- Ціна: 25 040 ₴


