
Басейн дитячий надувний Intex 58472-1 Океанський риф 244 х 46 см з кульками 10 шт
1 328 ₴
- В наявності
- Код: 58472-1
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Технічні характеристики товару "дитячий Басейн каркасний Intex 58472-1 «Океанський риф», 244 х 46 см, з кульками 10 шт"
Загальні характеристики:
- Виробник: Intex
- Країна виробник: Китай
- Вік: 3+
- Вік: від 3-х років
- Вид: дитячий каркасний басейн
- Тип: відкритий
- Форма: круглий
- Колір: "блакитний"
Серія:
- Серія: Snapset Pool
- Принт: реалістичне фото
- Матеріал: високоякісний вініл
- Матеріал товщина: 0. 32
- Будова басейну: Жорстка надміцна боковина з ПВХ + міцне дно вінілове
Габарити:
- Розмір: 244 х 46
- Діаметр: 244 см
- Висота: 46 см
- Об'єм басейну (при заповненні 80%): 2040 л
Комплектація:
Серія: Ø 244 див.
Комплектація: Стандарт: кульки
Кульки: Ø 8.3 см, 10 шт
Кульки (артикул): Дитячі кульки для сухого басейну Intex 48010, 10 шт
Комплектація: кульки
Клапан для зливу води: немає
Чаша: тип підключення: без виходів для підключення фільтр-насоса
Тент - чохол: немає в комплекті – необхідно докупити Intex 28012
Упаковка: коробка повнокольоровий
Гарантія надається: Вироби з ПВХ (надувного ПВХ) — на цілісність упаковки, заводський брак.
Споживачеві: Враховуючи специфіку надувного товару, гарантія на дрібні проколи НЕМОЖЛИВА!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 2040 л |
| Діаметр | 244 см |
| Висота | 46 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Кульки |
| Кульки – кількість | Ø 8.3 см, 10 шт |
| У комплектації – бонуси | кульки |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Серія | Snapset Pool |
| Тип | Відкритий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 328 ₴
