
Каркасний басейн Intex 28273 - 2, 450 х 220 х 84 см тент, підстилка
10 787 ₴
- В наявності
- Код: 28273-2

Прямокутний каркасний басейн Intex серії Small Frame™ — ідеальне рішення для літнього відпочинку всієї родини. Велика купальна зона, міцний сталевий каркас і тришарова чаша з армованого ПВХ забезпечують надійність і довговічність. Басейн легко встановлюється за годину.
Основні характеристики:-
Форма: прямокутна
-
Заводський розмір: 450 х 220 х 84 см
-
Габаритний розмір (після встановлення): 512 х 281 х 84 см
-
Фактична зона для купання: 450 х 220 х 76 см
-
Об’єм (при заповненні на 90%): 7127 л
-
Матеріал чаші: тришаровий армований ПВХ
-
Стінки — 0.42 мм
-
Дно — 0.32 мм
-
-
Колір чаші: зовнішній — синій, внутрішній — імітація мозаїки
-
Каркас: стійки та прогони круглої форми, система фіксації — литі куточки зі штифтами
-
Тип підключення: зі штуцерами
-
Каркасний басейн Intex 28273-2
-
Захисний тент
-
Підстилка під басейн
-
Друкована інструкція від виробника
~60 хвилин (2 особи)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 7127 л |
| Довжина | 450 см |
| Ширина | 220 см |
| Висота | 84 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Картриджний насос | необхідно докупити для очищення від механічного забруднення |
| Серія – найкращі аналоги | Small Frame™ |
| Інші варіанти комплектацій | Тент, підстилка |
| Підстилка | використовуйте для захисту дна від протирання та проколів |
| Тент | використовуйте для запобігання потраплянню пилу та сміття у воду |
- Ціна: 10 787 ₴
