
Дитячий надувний басейн Intex 56475-1, 229 х 229 х 66 см з кульками 10 шт, сидіннями, підстаканниками
2 770 ₴
- В наявності
- Код: 56475-1 детский

Технічні характеристики товару "Дитячий надувний басейн Intex 56475-1, 229 х 229 х 66 см, з кульками 10 шт, сидіннями, підстаканниками"
Загальні характеристики:
- Виробник: Intex
- Країна виробник: Китай
- Вік: 3+
- Вік: від 3-х років
- Вид: дитячий надувний басейн
- Тип: з ненадувным дном, відкритий
- Форма: квадратний
- Колір: "блакитний"
Серія:
- Серія: Swim Center
- Матеріал: високоякісний вініл
- Матеріал товщина: 0. 33 мм
- Кількість камер: 2
Габарити:
- Розмір: 229 х 229 х 56
- Довжина: 229 см
- Ширина: 229 см
- Фактична висота: 66 см
- Об'єм басейну (при заповненні 80%): 990 л
Комплектація:
Серія: З кріслами
Комплектація: Стандарт: кульки
Кульки: Ø 8.3 см, 10 шт
Кульки (артикул): Дитячі кульки для сухого басейну Intex 48010, 10 шт
Насос для накачування: немає (рекомендований насос Intex 68612)
Комплектація: сидіння
Додаткові бонуси: сидіння 4 шт, 2 підсклянника
Клапан для зливу води: є
Клапан для накачування: силіконовий клапан
Чаша: тип підключення: без виходів для підключення фільтр-насоса
Підстилка: немає (необхідний для захисту від проколів, сміття)
Тент - чохол: немає в комплекті – необхідно докупити Intex 28012
Гарантія надається: Вироби з ПВХ (надувного ПВХ) — на цілісність упаковки, заводський брак.
Споживачеві: Враховуючи специфіку надувного товару, гарантія на дрібні проколи НЕМОЖЛИВА!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Квадратна |
| Об`єм | 990 л |
| Довжина | 229 см |
| Ширина | 299 см |
| Висота | 66 см |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Ненадувне |
| Колір | Блакитний |
- Ціна: 2 770 ₴
