
Технічні характеристики товару "Пляжний надувний матрац Intex 58771 «Хот - Дог», серія «Фастфуд», 180 х 89 см"
Загальна характеристика:
- Виробник: Intex
- Країна виробник: Китай
- Тип: Матрац
- Колір: Коричневий
- Вікова група: 8+
- Серія: Fashion - стильний НОВИНКИ від виробника. Ідеально підійде для вечірки, веселого літнього відпочинку.
- Тематика: Фастфуд
- Принт: ✓ Реалістичний дизайн - це нанесення високоякісної фотографії на виріб;✓ Подвійний принт;
- Матеріал: високоякісний вініл
- Різновид продукту: Хот - Доги
- Технологія: I-beam - внутрішня система підтримки (поздовжніх балок), робить продукт більш легким, мобільним при цьому досить надійним.
- Максимальне навантаження: 80 кг
- Кількість камер: 1
Габарити:
- Розмір: 200 х 100 см
- Розмір (товар): 180 х 89 см
- Кількість місць: 1 місцевий
Увага: Зверніть увагу!Інформацію про розмірах надає виробник.На товар зазначені габаритні розміри — граничні значення довжини, ширини і висоти з урахуванням додаткових конструкцій (дах, спинка сидінь, фігурні деталі).
Комплектація:
Серія: Хот-доги
Варіанти: Матрац
Клапан: силіконовий клапан
Додаткові бонуси: ручки
Насос для накачування: немає (рекомендований насос Intex 68612)
Упаковка: коробка повнокольоровий
Гарантія надається: Вироби з ПВХ (надувного ПВХ) — на цілісність упаковки, заводський брак.
Споживачеві: Враховуючи специфіку надувного товару, гарантія на дрібні проколи НЕМОЖЛИВА!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 890 мм |
| Комплектація | |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 559 ₴






