
Каркасний басейн Intex 26374, 975 х 488 х 132 см 10 000 л/год, сходи, тент, підстилка
121 218 ₴
- Немає в наявності
- Код: 26374

Технічні характеристики товару "Каркасний басейн Intex 26374, 975 х 488 х 132 см (10 000 л/год, сходи, тент, підстилка)"
Загальні характеристики:
- Виробник: Intex
- Країна виробника: Китай
- Тип: збірний, каркасний басейн
- Форма: прямокутна
- Серія: Ultra XTR™ Rectangular
Серія:
- Серія басейнів: Ultra XTR Rectangular
- Серія переваги: Покращена модель:армована сітка чаші на 50% гущі
Технічні дані:
- Розмір басейну: 975 х 488 х 132 см
- Час монтажу: До 60 хвилин (2-3 людини)
- Довжина: 975 см
- Ширина: 488 см
- Висота: 132 см
- Фактичний розмір: 1 035 х 548 см: стійки +30 см з кожної сторони
- Фактична довжина: виступаючі опорні ніжки +30 см: 1 035 см
- Фактична ширина: виступаючі опорні ніжки +30 см: 548 см
- Фактична висота: Глибина на 8 см нижче - 124 см: захист від переповнення
- Місткість води, обсяг 90%: 54 368 л
- Об'єм: 54 368 л
- Кількість стійок: 24 U-образних
- Тип підключення чаші: з отворами
Комплектація:
Серія басейнів (характеристики): Серія басейнів Intex Ultra XTR™ Rectangular Frame Pools
Комплектація: Стандарт база
Пісочний насос: 10 000 л/год
Пісочний насос: Пісочний фільтр насос Intex 26648, 10 000 л\год, 36 кг
Потрібну кількість піску: необхідно 36 кг Intex 79997
Потрібну кількість піску (артикул): Кварцовий пісок для пісочних фільтрів 79997 37 кг, очищений, фракція 0.8 - 1.2
Скіммер: ні, необхідний для збору сміття (комах) з верхнього шару води в автоматичному режимі
Пилосос: ні, необхідний для прибирання великого сміття з дна басейну
Сходи: зі знімними ступенями
Сходи Сходи для басейну Intex 28077 (28074),(132 см) зі знімними ступенями, з майданчиком
Тент: є
Тент: Тент - чохол для каркасного басейну IntexPool 44023, 975 х 488 см
Підстилка: є
Підстилка: Підстилка для басейну IntexPool 55022, 975 х 488 см, прямокутна
Волейбольна сітка (інформація): немає (рекомендована сітка Intex 18952)
Адаптер для зливу води: є
Адаптер для зливу води (артикул): Адаптер Intex 10201 для садового шланга. Перехідник для зливного клапана басейнів
DVD з інструкціями: немає
Набір для підключення (інформація): набір плунжерних кранів з «Гідро-Аерацією»
Набір для підключення: Набір плунжерних кранів в зборі Intex 22747, Гідро-Аерація під отворами (10255, 10744, 10256, 22371, 10745 2 шт, 10747 2 шт)
Заглушки до виходів під фільтрацію: використовуйте плунжерні крани
Зливний клапан: Вбудований зливний клапан полегшує злив. Прикріпити адаптер (додається до комплекту) до садового шлангу для відведення води в потрібне місце
Упаковка: повноколірний коробка – 2 шт.
Гарантія надається: Вироби з ПВХ (надувного ПВХ) – на цілісність упаковки, заводський шлюб., металевий каркас – на цілісність упаковки, заводський шлюб.
Споживачу: Гарантія надається на перевірку (огляд) зовнішнього вигляду комплектуючих
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 54368 л |
| Довжина | 975 см |
| Ширина | 488 см |
| Висота | 132 см |
| Вага | 251 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пісочний насос | 10 000 л/год |
| Пилосос | ні, необхідний для прибирання великого сміття з дна басейну |
| Скіммер | ні, необхідний для збору сміття (комах) з верхнього шару води в автоматичному режимі |
| Підстилка | є |
| Тент | є |
| Волейбольна сітка (інформація) | немає (рекомендована сітка Intex 18952) |
- Ціна: 121 218 ₴




