
Технічні характеристики товару "Каркасний басейн 56725, 488 х 122 см (5 678 л/год, дозатор, сходи, тент)"
Загальні характеристики:
- Виробник: Bestway
- Країна виробника: Китай
- Тип: збірний, каркасний басейн
- Форма: кругла
- Серія: Steel Power™ Swim Vista
Технічні дані:
- Розмір басейну: 488 х 122 см
- Час монтажу: 60-90 хвилин (2-3 людини)
- Діаметр: 488 см
- Висота: 122 см
- Фактична висота: Глибина на 12 см нижче - 110 см: захист від переповнення
- Місткість води, обсяг 90%: 19480 л
- Об'єм: 19480 л
- Кількість стійок: 16 прямих
- Тип підключення чаші: з отворами
Комплектація:
Серія басейнів (характеристики): Серія басейнів Bestway Steel Power Swim Vista
Комплектація: Стандарт
Картріджний насос: 5 678 л/год
Картріджний насос: Картріджний фільтр насос Bestway 58389, 5 678 л/год, тип III
Змінний картридж (інформація): 1 шт: тип «III», бактерицидний
Змінний картридж: Бактерицидний картридж для фільтра Bestway 58476, тип III, 1 шт (10.7 х 20 см)
Скіммер: ні, необхідний для збору сміття (комах) з верхнього шару води в автоматичному режимі
Пилосос: ні, необхідний для прибирання великого сміття з дна басейну
Сходи двосекційні
Сходи Сходи для басейну Bestway 58336 (122 см), двосекційна
Дозатор для хімії: є, макс. кількість 4 шт таблеток-хлор (діаметр 2,54 см)
Дозатор для хімії: Поплавок дозатор Bestway 58501 для підключення до 32/38 мм
Тент: є
Тент: Тент - чохол для каркасного басейну IntexPool 28040-1 (58249) 488 см
Підстилка: немає
Волейбольна сітка (інформація): немає (рекомендована сітка Intex 58951)
Адаптер для зливу води: є
Адаптер для зливу води (артикул): Адаптер Bestway 6D1419 для садового шланга. Перехідник для зливного клапана басейнів
DVD з інструкціями: немає
Набір для підключення (інформація): набір плунжерних кранів
Набір для підключення: Набір плунжерних кранів в зборі Bestway 22799 під отворами (аналог Intex 22747)
Заглушки до виходів під фільтрацію: використовуйте плунжерні крани
Зливний клапан: Вбудований зливний клапан полегшує злив. Прикріпити адаптер (додається до комплекту) до садового шлангу для відведення води в потрібне місце
Підключення:
Гидроаэрация: немає
Упаковка: коробка повнокольоровий
Гарантія надається: Вироби з ПВХ (надувного ПВХ) — на цілісність упаковки, заводський брак., Металевий каркас — на цілісність упаковки, заводський брак.
Споживачеві: Гарантія надається на перевірку (огляд) зовнішнього виду комплектуючих.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Коричневий |
| Об`єм | 19480 л |
| Діаметр | 488 см |
| Висота | 122 см |
| Вага | 77.5 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пилосос | ні, необхідний для прибирання великого сміття з дна басейну |
| Скіммер | ні, необхідний для збору сміття (комах) з верхнього шару води в автоматичному режимі |
| Картріджний насос | 5 678 л/год |
| Дозатор для хімії | є, макс. кількість 4 шт таблеток-хлор (діаметр 2,54 см) |
| Волейбольна сітка (інформація) | немає (рекомендована сітка Intex 58951) |
- Ціна: 34 819 ₴



