
Каркасний басейн Bestway 56714, 427 х 250 х 100 см 2 006 л/год, дозатор, сходи, тент
24 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 56714 BW

Технічні характеристики товару "Каркасний басейн 56714, 427 х 250 х 100 см (2 006 л/год, дозатор, сходи, тент)"
Загальні характеристики:
- Виробник: Bestway
- Країна виробника: Китай
- Тип: збірний, каркасний басейн
- Форма: овальна
- Серія: Steel Power™ Oval Swim Vista
Технічні дані:
- Розмір басейну: 427 х 250 х 100 см
- Час монтажу: 60-90 хвилин (2-3 людини)
- Довжина: 427 см
- Ширина: 250 см
- Висота: 100 см
- Фактичний розмір: 427 х 310 см: стійки +30 см з двох сторін
- Фактична довжина: 427 см
- Фактична ширина: виступаючі опорні ніжки +30 см: 310 см
- Фактична висота: Глибина на 8 см нижче - 92 см: захист від переповнення
- Місткість води, обсяг 90%: 7250 л
- Об'єм: 7250 л
- Кількість стійок: 6 прямих / 4 U-образних
- Тип підключення чаші: на хомутах
Комплектація:
Серія басейнів (характеристики): Серія басейнів Bestway Steel Power Oval Swim Vista
Комплектація: Стандарт
Картріджний насос: 2 006 л/год
Картріджний насос: Картріджний фільтр насос Bestway 58383, 2 006 л/год, тип II
Змінний картридж (інформація): 1 шт: тип «II», бактерицидний
Змінний картридж: Бактерицидний картридж для фільтра Bestway 58503, тип II, 1 шт (13,6 х 10,6 см)
Скіммер: ні, необхідний для збору сміття (комах) з верхнього шару води в автоматичному режимі
Пилосос: ні, необхідний для прибирання великого сміття з дна басейну
Сходи двосекційні
Сходи Сходи для басейнів Bestway 58335 (107 см), двосекційна
Дозатор для хімії: є
Дозатор для хімії: Поплавок дозатор Bestway 58501 для підключення до 32/38 мм
Тент: є
Тент: Тент - чохол для каркасного басейну IntexPool 44010, 427 х 250 см
Підстилка: ні
Адаптер для зливу води: є
Адаптер для зливу води (артикул): Адаптер Bestway 6D1419 для садового шланга. Перехідник для зливного клапана басейнів
DVD з інструкціями: немає
Набір для підключення (інформація): набір форсунок
Набір для підключення: Набір форсунок в зборі Bestway 22331 для підключення басейнів Bestway на хомутах, 32 мм
Заглушки до виходів під фільтрацію: є
Заглушки до виходів під фільтрацію (артикул): Заглушка Bestway 4H018D для басейнів Steel Power, Steel Pro
Зливний клапан: Вбудований зливний клапан полегшує злив. Прикріпити адаптер (додається до комплекту) до садового шлангу для відведення води в потрібне місце
Підключення:
Гидроаэрация: немає
Упаковка: коробка повнокольоровий
Гарантія надається: Вироби з ПВХ (надувного ПВХ) — на цілісність упаковки, заводський брак., Металевий каркас — на цілісність упаковки, заводський брак.
Споживачеві: Гарантія надається на перевірку (огляд) зовнішнього виду комплектуючих.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Овальна |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 7250 л |
| Довжина | 427 см |
| Ширина | 250 см |
| Висота | 100 см |
| Вага | 58.5 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Стандарт |
| Пилосос | ні, необхідний для прибирання великого сміття з дна басейну |
| Скіммер | ні, необхідний для збору сміття (комах) з верхнього шару води в автоматичному режимі |
| Підстилка | Немає |
| Тент | є |
| Картріджний насос | 2 006 л/год |
| Дозатор для хімії | є |
- Ціна: 24 999 ₴



