
Каркасний басейн Intex 26356 - 1 (54982), 549 х 274 х 132 см сходи, тент, підстилка
42 772 ₴
- В наявності

Технічні характеристики товару "Каркасний басейн Intex 26356 - 1 (54982), 549 х 274 х 132 см (сходи, тент, підстилка)"
Загальні характеристики:
- Виробник: Intex
- Країна виробника: Китай
- Тип: збірний, каркасний басейн
- Форма: прямокутна
- Серія: Ultra XTR™ Rectangular
Серія:
- Серія басейнів: Ultra XTR Rectangular
- Серія переваги: Покращена модель:армована сітка чаші на 50% гущі
Технічні дані:
- Розмір басейну: 549 х 274 х 132 см
- Час монтажу: До 120 хвилин (2-3 людини)
- Довжина: 549 см
- Ширина: 274 см
- Висота: 132 см
- Фактичний розмір: 609 х 334 см: стійки +30 см з кожної сторони
- Фактична довжина: виступаючі опорні ніжки +30 см: 609 см
- Фактична ширина: виступаючі опорні ніжки +30 см: 334 см
- Фактична висота: Глибина на 12 см нижче - 120 см: захист від переповнення
- Місткість води, обсяг 90%: 17 203 л
- Об'єм: 17 203 л
- Кількість стійок: 12 U-образних
- Тип підключення чаші: з отворами
Комплектація:
Серія басейнів (характеристики): Серія басейнів Intex Ultra XTR™ Rectangular Frame Pools
Комплектація: Базовий
Скіммер: ні, необхідний для збору сміття (комах) з верхнього шару води в автоматичному режимі
Пилосос: ні, необхідний для прибирання великого сміття з дна басейну
Сходи: зі знімними ступенями
Сходи Сходи для басейну Intex 28077 (28074),(132 см) зі знімними ступенями, з майданчиком
Тент: є
Тент: Тент - чохол для каркасного басейну IntexPool 44017, 549 х 274 см
Підстилка: є
Підстилка: Підстилка для басейну IntexPool 55012, 549 х 274 см, прямокутна
Волейбольна сітка (інформація): немає (рекомендована сітка Intex 18952)
Адаптер для зливу води: є
Адаптер для зливу води (артикул): Адаптер Intex 10201 для садового шланга. Перехідник для зливного клапана басейнів
DVD з інструкціями: немає
Набір для підключення (інформація): немає в комплекті: ✓ для підключення фільтруючих установок необхідно докупити Intex 22747
Заглушки до виходів під фільтрацію: немає в комплекті: необхідний набір плунжерних кранів Intex 22747
Зливний клапан: Вбудований зливний клапан полегшує злив. Прикріпити адаптер (додається до комплекту) до садового шлангу для відведення води в потрібне місце
Упаковка: картонна коробка
Розмір упаковки: 151 см х 63 см х 61 см
Гарантія надається: Вироби з ПВХ (надувного ПВХ) – на цілісність упаковки, заводський шлюб., металевий каркас – на цілісність упаковки, заводський шлюб.
Споживачу: Гарантія надається на перевірку (огляд) зовнішнього вигляду комплектуючих
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 17203 л |
| Довжина | 549 см |
| Ширина | 274 см |
| Висота | 132 см |
| Вага | 116.72 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пилосос | ні, необхідний для прибирання великого сміття з дна басейну |
| Скіммер | ні, необхідний для збору сміття (комах) з верхнього шару води в автоматичному режимі |
| Підстилка | є |
| Тент | є |
| Волейбольна сітка (інформація) | немає (рекомендована сітка Intex 18952) |
- Ціна: 42 772 ₴



