
Каркасний басейн Intex 26796 - 1, 503 x 274 x 122 см сходи, тент, підстилка
36 095 ₴
- В наявності
- Код: 26796-1

Технічні характеристики товару "Каркасний басейн Intex 26796 - 1, 503 x 274 x 122 см (сходи, тент, підстилка)"
Загальні характеристики:
- Виробник: Intex
- Країна виробника: Китай
- Тип: збірний, каркасний басейн
- Форма: овальна
- Серія: Prism Frame™ Oval
Технічні дані:
- Розмір басейну: 503 х 274 х 122 см
- Час монтажу: До 90 хвилин (2-3 людини)
- Довжина: 503 см
- Ширина: 274 см
- Висота: 122 см
- Фактичний розмір: 563 х 334 см: стійки +30 см з кожної сторони
- Фактична довжина: виступаючі опорні ніжки +30 см: 563 см
- Фактична ширина: виступаючі опорні ніжки +30 см: 334 см
- Фактична висота: Глибина на 12 см нижче - 110 см: захист від переповнення
- Місткість води, обсяг 90%: 13 365 л
- Об'єм: 13 365 л
- Кількість стійок: 12 U-образних
- Тип підключення чаші: з отворами
Комплектація:
Серія басейнів (характеристики): Серія басейнів Intex Prism Frame™ Oval
Комплектація: Базовий
Скіммер: ні, необхідний для збору сміття (комах) з верхнього шару води в автоматичному режимі
Пилосос: ні, необхідний для прибирання великого сміття з дна басейну
Сходи: зі знімними ступенями
Сходи Сходи для басейну Intex 28076 (28073) (122 см) зі знімними ступенями, з майданчиком
Тент: є
Тент: Тент - чохол для каркасного басейну IntexPool 44016, 503 х 274 см
Підстилка: є
Підстилка: Підстилка для басейну IntexPool 55011, 503 х 274 см, прямокутна
Волейбольна сітка (інформація): немає (рекомендована сітка Intex 18952)
Адаптер для зливу води: є
Адаптер для зливу води (артикул): Адаптер Intex 10201 для садового шланга. Перехідник для зливного клапана басейнів
DVD з інструкціями: немає
Набір для підключення (інформація): немає в комплекті: ✓ для підключення фільтруючих установок необхідно докупити Intex 22747
Заглушки до виходів під фільтрацію: немає в комплекті: необхідний набір плунжерних кранів Intex 22747
Зливний клапан: Вбудований зливний клапан полегшує злив. Прикріпити адаптер (додається до комплекту) до садового шлангу для відведення води в потрібне місце
Упаковка: картонна коробка
Гарантія надається: Вироби з ПВХ (надувного ПВХ) — на цілісність упаковки, заводський брак., Металевий каркас — на цілісність упаковки, заводський брак.
Споживачеві: Гарантія надається на перевірку (огляд) зовнішнього виду комплектуючих.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Овальна |
| Колір | Білий |
| Об`єм | 13365 л |
| Довжина | 503 см |
| Ширина | 274 см |
| Висота | 122 см |
| Вага | 104.75 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пилосос | ні, необхідний для прибирання великого сміття з дна басейну |
| Скіммер | ні, необхідний для збору сміття (комах) з верхнього шару води в автоматичному режимі |
| Підстилка | є |
| Тент | є |
| Волейбольна сітка (інформація) | немає (рекомендована сітка Intex 18952) |
- Ціна: 36 095 ₴

