
Каркасний басейн Intex 26796 - 11, 503 x 274 x 122 см 5г/год, 6 000 л/год, сходи, тент, підстилка
59 845 ₴
- В наявності

Технічні характеристики товару "Каркасний басейн Intex 26796 - 11, 503 x 274 x 122 см (5г/год, 6 000 л/год, сходи, тент, підстилка, набір для догляду)"
Загальні характеристики:
- Виробник: Intex
- Країна виробника: Китай
- Тип: збірний, каркасний басейн
- Форма: овальна
- Серія: Prism Frame™ Oval
Технічні дані:
- Розмір басейну: 503 х 274 х 122 см
- Час монтажу: До 90 хвилин (2-3 людини)
- Довжина: 503 см
- Ширина: 274 см
- Висота: 122 см
- Фактичний розмір: 563 х 334 см: стійки +30 см з кожної сторони
- Фактична висота: Глибина на 12 см нижче - 110 см: захист від переповнення
- Місткість води, обсяг 90%: 13 365 л
- Об'єм: 13 365 л
- Кількість стійок: 12 U-образних
- Тип підключення чаші: з отворами
Комплектація:
Серія басейнів (характеристики): Серія басейнів Intex Prism Frame™ Oval
Комплектація: Ексклюзив MAX повний
Пісочний насос: 6 000 л/год
Пісочний насос: Пісочний фільтр насос Intex 26646, 6 000 л\год, 23 кг
Потрібну кількість піску: необхідно 23 кг Intex 79998
Потрібну кількість піску (артикул): Кварцовий пісок для пісочних фільтрів 79998 25 кг, очищений, фракція 0.8 - 1.2
ХЛОРГЕНЕРАТОР: 5 р/год
Хлоргенератор: Хлоргенератор Intex 26668, 5 р/год
Необхідну кількість солі: потрібно купити 41 кг солі
Солі нейодированная (артикул): Сіль для хлоргенератора, не йодована, поварена 50 кг, Україна 29777
Набір для догляду: *пилосос зі скімерів
Набір для догляду: Набір для чищення басейну зі скімерів Intex 28003-1 (від 3 028 л/год)
Сходи: зі знімними ступенями
Сходи Сходи для басейну Intex 28076 (28073) (122 см) зі знімними ступенями, з майданчиком
Тент: є
Тент: Тент - чохол для каркасного басейну IntexPool 44016, 503 х 274 см
Підстилка: є
Підстилка: Підстилка для басейну IntexPool 55011, 503 х 274 см, прямокутна
Волейбольна сітка (інформація): немає (рекомендована сітка Intex 18952)
Адаптер для зливу води: є
Адаптер для зливу води (артикул): Адаптер Intex 10201 для садового шланга. Перехідник для зливного клапана басейнів
DVD з інструкціями: немає
Набір для підключення (інформація): набір плунжерних кранів з «Гідро-Аерацією»
Набір для підключення: Набір плунжерних кранів в зборі Intex 22747, Гідро-Аерація під отворами (10255, 10744, 10256, 22371, 10745 2 шт, 10747 2 шт)
Заглушки до виходів під фільтрацію: використовуйте плунжерні крани
Зливний клапан: Вбудований зливний клапан полегшує злив. Прикріпити адаптер (додається до комплекту) до садового шлангу для відведення води в потрібне місце
Упаковка: повнокольорова коробка
Гарантія надається: Вироби з ПВХ (надувного ПВХ) – на цілісність упаковки, заводський шлюб., металевий каркас – на цілісність упаковки, заводський шлюб.
Споживачу: Гарантія надається на перевірку (огляд) зовнішнього вигляду комплектуючих.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Овальна |
| Колір | Білий |
| Об`єм | 13365 л |
| Довжина | 503 см |
| Ширина | 274 см |
| Висота | 122 см |
| Вага | 137.2 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пісочний насос | 6 000 л/год |
| Підстилка | є |
| Тент | є |
| Волейбольна сітка (інформація) | немає (рекомендована сітка Intex 18952) |
| ХЛОРГЕНЕРАТОР | 5 р/год |
- Ціна: 59 845 ₴

