
Технічні характеристики товару "Пляжний надувний матрац Bestway 43195 «Поп-Арт», 173 х 25 см"
Загальна характеристика:
- Виробник: Bestway
- Країна виробник: Китай
- Тип: Матрац
- Колір: Помаранчевий
- Вікова група: 8+
- Серія: Fashion - стильний НОВИНКИ від виробника. Ідеально підійде для вечірки, веселого літнього відпочинку.
- Тематика: Кольорова
- Матеріал: високоякісний вініл
- Різновид продукту: Поп Арт
- Технологія: I-beam - внутрішня система підтримки (поздовжніх балок), робить продукт більш легким, мобільним при цьому досить надійним.
- Максимальне навантаження: 110 кг
- Кількість камер: 1
Габарити:
- Розмір: 200 х 135 см
- Розмір (товар): 173 х 25 см
- Кількість місць: 2-х місний
Комплектація:
Серія: Поп-Арт
Варіанти: Матрац
Клапан: силіконовий клапан
Насос для накачування: ні (рекомендований насос Intex 68612)
Упаковка: повнокольорова коробка
Гарантія надається: Вироби з ПВХ (надувного ПВХ) — на цілісність упаковки, заводський брак.
Споживачеві: Враховуючи специфіку надувного товару, гарантія на дрібні проколи НЕМОЖЛИВА!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1730 мм |
| Висота | 250 мм |
| Комплектація | |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 803 ₴








