
Технічні характеристики товару "Надувна вінілова подушка Bestway 52127, рожева, 38 х 25 х 5 см"
Загальні характеристики:
- Виробник: Bestway
- Країна виробник: Китай
- Продукт: Надувна подушка
Серія:
- Серія: Air Furniture™
- Серія: дитяча
- Колір: рожевий
Розмір:
- Розмір: 38 х 24
- габаритний Розмір: 38 х 25 х 5
Внутрішня будова:
- Надійність конструкції: I-Beam™:одношаровий ПВХ
- Фіксація конструкції: поздовжня, вертикально-балкова
- Матеріал: матеріал ПВХ
- Щільність матеріалу: 0.28 мм
Комплектація:
Насос для накачування: необхідно докупити 68612
Клапан: силіконовий клапан
Клапан (артикул): силіконовий Клапан Intex 62150 для надувний продукції
Упаковка: коробка повнокольоровий
Гарантія надається: Вироби з ПВХ (надувного ПВХ) — на цілісність упаковки, заводський брак.
Споживачеві: Враховуючи специфіку надувного товару, гарантія на дрібні проколи НЕМОЖЛИВА!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Самонадувна | Ні |
| Матеріал | ПВХ |
| Флокіроване покриття | Ні |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 38 см |
| Ширина | 25 см |
| Висота | 5 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фіксація конструкції | поздовжня, вертикально-балкова |
| Клапан | силіконовий клапан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 ₴




