
Надувне ліжко Intex 64490, 152 х 203 х 51 см вбудований електричним насосом Двоспальне
6 159 ₴
- В наявності
- Код: 64490

Підкатегорія: ліжка
Бренд: Intex
Країна виробник: Китай
Тип товару: ліжка
Колір: молочний
Технічні характеристики:
-
Варіант комфорту: Dura-Beam™ DELUXE
-
Максимальне навантаження: 273 кг
-
Можливість використання: у приміщенні
Матеріали:
-
ПВХ (товщина 0.35 мм)
-
Верхнє покриття — флоковане (товщина 0.15 мм)
Внутрішня конструкція:
-
Вертикально-балкова система перегородок
-
Double Construction™ — подвійна конструкція для додаткової стійкості та фіксації простирадла
-
Pillow Top™ — мережа внутрішніх повітряних каналів для рівномірного розподілу тиску та оптимального комфорту
-
Fiber-Tech™ — система з 1000 поліефірних волокон, які не розтягуються з часом
Габарити:
-
Спальне місце: 152 см (2-місний, QUEEN)
-
Заводський розмір: 152 х 203 х 51 см
Комплектація:
-
Надувне ліжко Intex 64490, 152 х 203 х 51 см
-
Вбудований електричний насос
-
Сумка для зберігання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Бежевий |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Стан | Новий |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Матеріал | ПВХ |
| Флокіроване покриття | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Висота | 510 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ, флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ, флокіроване покриття |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 2030 мм |
| Ширина спального місця | 1520 мм |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Dura-Beam™ Люкс |
| Максимальне навантаження | 273 кг |
| Кількість місць | 2-х місцева |
| Фіксація конструкції | поздовжня, вертикально-балкова |
| Сумка для зберігання | є |
| Флоковане покриття | Так |
- Ціна: 6 159 ₴


