
Тип товару:
Надувне ліжко
Бренд:
Intex
Країна виробник:
Китай
Колір:
Сірий
Серія комфорту:
Dura-Beam™ PLUS
Призначення:
Для використання у приміщенні
Технічні характеристики:
-
Максимальне навантаження: 136 кг
-
Матеріал: ПВХ, товщина 0.35 мм
-
Поверхня: флоковане покриття, товщина 0.15 мм
-
Внутрішня фіксація: вертикально-балкова (подовжня) система
-
Посилена фіксація:
-
Bottom Support™ – додаткова фіксація нижнього контуру
-
Double Construction™ – подвійна конструкція для стійкості та фіксації простирадла
-
-
Внутрішня технологія: Fiber-Tech™ – поліефірні волокна, що не розтягуються з часом
Габарити:
-
Спальне місце: 97–99 см (1-місний, TWIN)
-
Заводський розмір: 99 х 191 х 51 см
Допустиме відхилення розмірів
Комплектація:
-
Надувне ліжко Intex 64162
-
Вбудований електричний насос
-
Сумка для зберігання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Сірий |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 136 кг |
| Стан | Новий |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип | Надувне ліжко |
| Флокіроване покриття | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 990 мм |
| Висота | 510 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ, флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ, флокіроване покриття |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 1910 мм |
| Ширина спального місця | 990 мм |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Dura-Beam™ поліпшена |
| Максимальне навантаження | 136 кг |
| Покриття | флок |
| Кількість місць | 1 місцева |
| Фіксація конструкції | підтримка нижній контур, поздовжня, вертикально-балкова |
| Сумка для зберігання | є |
| Флоковане покриття | Так |
- Ціна: 3 499 ₴



