
Надувний матрац Intex 64760 Одномісний 76 x 191 x 25 см з ножним насосом (матрац 64106, ножний насос 69611)
926 ₴
- Немає в наявності
- Код: 64760
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тільки в нашому магазині Topturism.com.ua ви отримаєте 100% гарантію повернення коштів у разі отримання неякісних товарів упродовж 14 днів!

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 760 мм |
| Висота | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 136 кг |
| Внутрішня технологія | Fiber-Tech™ – систему підтримки з 1000 міцних поліефірних волокон, які не розтягуються з часом, на відміну від звичайної системи з ПВХ перегородок |
| Внутрішня фіксація | система перегородок — вертикально-балкова (подовжне) |
| Клапан для зовнішнього накачування | є, силіконовий клапан «2 в 1» |
Інформація для замовлення
- Ціна: 926 ₴
