
Надувний матрац Bestway 43261 «Метелик», 294 х 193 см
643 ₴
- В наявності
- Код: 43261 BW бабочка

Надувний матрац Bestway 43261 «Метелик», 294 х 193 см — ефектний і яскравий варіант для відпочинку на воді. Завдяки унікальному дизайну у формі метелика та великому розміру, ідеально підходить для вечірок біля басейну або розслаблення на пляжі. Виготовлений із високоякісного вінілу з підтримуючою структурою I-beam, що забезпечує зручність і надійність.
Характеристики:
-
Бренд: Bestway
-
Країна виробник: Китай
-
Тип: матрац
-
Принт: схематичні візерунки
-
Колір: фіолетовий
-
Серія: Fashion. стильний. для веселого літнього відпочинку
-
Тематика: кольорова
-
Вікова група: 8+
-
Матеріал: високоякісний вініл
-
Технологія: I-beam. внутрішня система підтримки
-
Максимальне навантаження: 90 кг
-
Кількість камер: 2
-
Розмір: 294 х 193 см
-
Кількість місць: 2-х місний
-
Сумісність: продукція Bestway. Intex
Комплектація:
-
Надувний матрац Bestway 43261 «Метелик», 294 х 193 см
-
Силіконовий клапан
-
Насос для накачування: відсутній
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Фіолетовий |
| Кількість повітряних камер | 2 |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 90 кг |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1930 мм |
| Ширина | 2940 мм |
- Ціна: 643 ₴
