
Надувне ліжко Intex 64412-3, 99 х 191 х 46 см електронасос, наматрацник, подушка Односпальне
3 446 ₴
- В наявності
- Код: 64412-3
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Тип товару:
Надувне ліжко
Бренд:
Intex
Країна виробник:
Китай
Колір:
Сірий
Серія:
Dura-Beam™ DELUXE
Характеристики:
-
Призначення: для використання у приміщенні
-
Максимальне навантаження: 126 кг
-
Матеріал: ПВХ
-
Товщина матеріалу: 0.35 мм
-
Поверхня: флоковане покриття (0.15 мм)
-
Внутрішня конструкція: вертикально-балкова (подовжня)
-
Посилена фіксація: Top & Bottom Support™, Pillow Top™
-
Технологія: Fiber-Tech™ – 1000 міцних поліефірних волокон
Габарити:
-
Спальне місце: 97–99 см (1-місний, TWIN)
-
Розмір: 99 х 191 х 46 см
Комплектація:
-
Надувне ліжко Intex 64412
-
Вбудований електричний насос
-
Сумка для зберігання
-
Подушка
-
Наматрацник
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Сірий |
| Комплектація насосом | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 126 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Флокіроване покриття | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 990 мм |
| Висота | 460 мм |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 1910 мм |
| Ширина спального місця | 990 мм |
| Комплектація | |
| Надувна подушка | 1 шт. |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Поверхня покриття | флоковане покриття |
| Варіант комфорту | Dura-Beam™ DELUXE |
| Сумка для зберігання | є, сумка для зберігання, це комфорт на момент транспортування або комфорт для щоденного використання |
| Максимальне навантаження | 126 кг |
| Кількість місць | 1 місний |
| Флоковане покриття | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 446 ₴
