
Каркасний басейн Bestway 56620-6, 424 x 250 x 100 см 4 500 л/год, сходи, тент, підстилка
33 397 ₴
- Немає в наявності
- Код: 56620-6 BW
Технічні характеристики товару "Каркасний басейн 56620-6, 424 x 250 x 100 см (4 500 л/год, сходи, тент, підстилка)"
Загальні характеристики:
- Виробник: Bestway
- Країна виробника: Китай
- Тип: збірний, каркасний басейн
- Форма: овальна
- Серія: Steel Power™ Oval
Технічні дані:
- Розмір басейну: 427 х 250 х 100 см
- Час монтажу: 60-90 хвилин (2-3 людини)
- Довжина: 424 см
- Ширина: 250 см
- Висота: 100 см
- Фактичний розмір: 424 х 310 см: стійки +30 см з двох сторін
- Фактична довжина: 424 см
- Фактична ширина: виступаючі опорні ніжки +30 см: 310 см
- Фактична висота: Глибина на 8 см нижче - 92 см: захист від переповнення
- Місткість води, обсяг 90%: 7250 л
- Об'єм: 7250 л
- Кількість стійок: 10 прямих / 4 U-образних
- Тип підключення чаші: на хомутах
Комплектація:
Серія басейнів (характеристики): Серія басейнів Bestway Steel Power Oval
Комплектація: Ексклюзив MAX повний
Пісочний насос: 4 500 л/год
Пісочний насос: Пісочний фільтр насос Intex 26644, 4 500 л\год, 12 кг
Потрібну кількість піску: необхідно 12 кг Intex 79999
Потрібну кількість піску (артикул): Кварцовий пісок для пісочних фільтрів 79999 12 кг, очищений, фракція 0.8 - 1.2
Скіммер: ні, необхідний для збору сміття (комах) з верхнього шару води в автоматичному режимі
Пилосос: ні, необхідний для прибирання великого сміття з дна басейну
Сходи двосекційні
Сходи Сходи для басейнів Bestway 58335 (107 см), двосекційна
Тент: є
Тент: Тент - чохол для каркасного басейну Bestway 58425, 427 х 250 см
Підстилка: є
Підстилка: Універсальна підстилка X-Treme 28904, 500 х 400 см
Адаптер для зливу води: є
Адаптер для зливу води (артикул): Адаптер Bestway 6D1419 для садового шланга. Перехідник для зливного клапана басейнів
DVD з інструкціями: немає
Набір для підключення (інформація): набір форсунок з перехідниками
Набір для підключення: Набір форсунок в зборі Intex 22021 Intex до басейну на хомутах, до шланга 38 мм (10722 2 шт, 11070 2 шт.)
Заглушки до виходів під фільтрацію: є
Заглушки до виходів під фільтрацію (артикул): Заглушка Bestway 4H018D для басейнів Steel Power, Steel Pro
Зливний клапан: Вбудований зливний клапан полегшує злив. Прикріпити адаптер (додається до комплекту) до садового шлангу для відведення води в потрібне місце
Упаковка: повноколірний коробка
Розмір упаковки: 62 см x 129 см x 43 см
Гарантія надається: Вироби з ПВХ (надувного ПВХ) — на цілісність упаковки, заводський брак., Металевий каркас — на цілісність упаковки, заводський брак.
Споживачеві: Гарантія надається на перевірку (огляд) зовнішнього виду комплектуючих.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Овальна |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 7250 л |
| Довжина | 424 см |
| Ширина | 250 см |
| Висота | 100 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Ексклюзив MAX повний |
| Пісочний насос | 4 500 л/год |
| Пилосос | ні, необхідний для прибирання великого сміття з дна басейну |
| Скіммер | ні, необхідний для збору сміття (комах) з верхнього шару води в автоматичному режимі |
| Підстилка | є |
| Тент | є |
- Ціна: 33 397 ₴


