
Надувне ліжко Intex 67768-3, 137 x 191 x 33 см електронасос, наматрацник, подушки Півтораспальне
3 815 ₴
- В наявності
- Код: 67768-3
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Тип товару:
Надувне ліжко
Бренд:
Intex
Країна виробник:
Китай
Колір:
Сірий
Серія:
Dura-Beam™ DELUXE
Характеристики:
-
Призначення: для використання у приміщенні
-
Максимальне навантаження: 170 кг
-
Матеріал: ПВХ
-
Товщина матеріалу: 0.35 мм
-
Верхнє покриття: флоковане (товщина 0.15 мм)
-
Внутрішня конструкція: вертикально-балкова (подовжня)
-
Додаткова фіксація: Top & Bottom Support™, Pillow Top™
-
Технологія: Fiber-Tech™ — тисячі поліефірних волокон, що не розтягуються
Габарити:
-
Розмір: 137 х 191 х 33 см
-
Розмір спального місця: 137 см
-
Кількість місць: 1.5-місний (FULL)
Комплектація:
-
Надувне ліжко Intex 67768 з вбудованим електронасосом
-
Подушки – 2 шт
-
Наматрацник
-
Сумка для зберігання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | полуторний |
| Колір | Сірий |
| Комплектація насосом | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 170 кг |
| Стан | Новий |
| Наявність знімного чохла | Є |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 1370 мм |
| Висота | 330 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 1910 мм |
| Ширина спального місця | 1370 мм |
| Комплектація | |
| Надувна подушка | 2 шт. |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Поверхня покриття | флоковане покриття |
| Варіант комфорту | Dura-Beam™ DELUXE |
| Сумка для зберігання | є, сумка для зберігання, це комфорт на момент транспортування або комфорт для щоденного використання |
| Максимальне навантаження | 170 кг |
| Кількість місць | 1.5 місний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 815 ₴
