
Надувне ліжко Intex 64124-2, 152 х 203 х 42 см вбудований електронасос, подушки Двоспальне
2 485 ₴
- В наявності
- Код: 64124-2

Тип товару:
Надувне ліжко
Бренд:
Intex
Країна виробник:
Китай
Колір:
Чорний
Серія комфорту:
Dura-Beam™ PLUS
Призначення:
Для використання у приміщенні
Технічні характеристики:
-
Максимальне навантаження: 273 кг
-
Матеріал: ПВХ, товщина 0.35 мм
-
Поверхня: флоковане покриття, товщина 0.15 мм
-
Внутрішня фіксація: вертикально-балкова (подовжня) система
-
Покращена фіксація: Bottom Support™ – додаткова фіксація нижнього контуру
-
Внутрішня технологія: Fiber-Tech™ – 1000 міцних поліефірних волокон, що не розтягуються з часом
Габарити:
-
Спальне місце: 152 см (2-місний, QUEEN)
-
Заводський розмір: 152 х 203 х 42 см
-
Висота підголовника: 47 см
-
Піднята (вбудована) подушка як додатковий бонус комфорту
Комплектація:
-
Надувне ліжко Intex 64124
-
Вбудований електричний насос
-
Сумка для зберігання
-
2 подушки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Чорний |
| Комплектація насосом | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Стан | Новий |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип | Надувне ліжко |
| Флокіроване покриття | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Висота | 420 мм |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 2030 мм |
| Ширина спального місця | 1520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Поверхня покриття | флоковане покриття |
| Варіант комфорту | Dura-Beam™ PLUS |
| Сумка для зберігання | є, сумка для зберігання, це комфорт на момент транспортування або комфорт для щоденного використання |
| Максимальне навантаження | 273 кг |
| Кількість місць | 2 місний |
| Флоковане покриття | Так |
- Ціна: 2 485 ₴
