
Надувний матрац Pavillo Bestway 67002-3 137 х 191 х 22 см з наматрасником-чохлом, двома подушками
1 783 ₴
- Немає в наявності


Загальні характеристики:
- Виробник: Bestway
- Країна виробник: Китай
- Продукт: Надувний матрац
- Серія: Pavillo™
- Тип серії: Horizon
- Серія: кемпінг
- Колір: синій
Розмір:
- Кількість місць: 1.5 місцевий
- Розмір: 137 х 191
- габаритний Розмір: 137 х 191 х 22
Внутрішня будова:
- Максимальне навантаження: 140 кг
- Надійність конструкції: I-Beam™:одношаровий ПВХ
- Фіксація конструкції: чашкова, вертикально-колоновидна
- Матеріал: матеріал ПВХ
- Покриття: флок
- Щільність матеріалу: 0.25 мм
- Товщина покриття: 0.10
Комплектація:
Серія: Класичний: Bestway
Комплектація: Насос, подушки, наматрацник
Насос ручний
Насос для накачування: зовнішній ручний насос
Насос для накачування (артикул): Ручний насос для надування Intex 68612 (об'єм 0.9 л)
Наматрацник: наматрацник
Наматрацник (артикул): Наматрацник (чохол - простирадло) IntexPool 69542, для надувного матраца 137х203, 152х203, 183х203
Подушка: 2 подушки
Подушка (артикул): Надувна флокірована подушка Intex 68672, синя
Клапан: силіконовий клапан
Клапан (артикул): Клапан силіконовий широкий Intex 62151 для надувний продукції
Сумка для зберігання: немає в комплекті: необхідно докупити Intex 44408
Упаковка: коробка повнокольоровий
Гарантія надається: Вироби з ПВХ (надувного ПВХ) — на цілісність упаковки, заводський брак.
Споживачеві: Враховуючи специфіку надувного товару, гарантія на дрібні проколи НЕМОЖЛИВА!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | полуторний |
| Колір | Синій |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Механічний ручний |
| Максимально допустиме навантаження | 140 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 1370 мм |
| Висота | 220 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ |
| Комплектація | |
| Надувна подушка | 2 шт. |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Сумка для зберігання і транспортування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 140 кг |
| Фіксація конструкції | чашкова, вертикально-колоновидна |
| Надійність конструкції | I-Beam™:одношаровий ПВХ |
| Клапан | силіконовий клапан |
- Ціна: 1 783 ₴
