
Надувний матрац Intex 64760-1, 76 х 191 х 22 см з ножним вбудованим насосом і подушкою Одномісний
483 ₴
- Немає в наявності

Загальні характеристики:
- Виробник: Intex
- Країна виробник: Китай
- Продукт: Надувний матрац
Серія:
- Серія: Самріпд™
- Тип серії: Downy
- Серія: кемпінг
- Колір: зелений
Розмір:
- Кількість місць: 1 місцевий
- Розмір: 76 х 191
- габаритний Розмір: 76 х 191 х 22
Внутрішня будова:
- Максимальне навантаження: 110 кг
- Надійність конструкції: Wave-Beam™:легкий ПВХ
- Фіксація конструкції: поздовжня, вертикально-балкова
- Матеріал: матеріал ПВХ
- Покриття: флок
- Щільність матеріалу: 0.3 мм
- Товщина покриття: 0.15
Комплектація:
Серія: Комфорт: Intex
Комплектація: Електронасос, подушки
Насос для накачування: вбудований ножний насос
Насос для накачування (артикул): Вбудований ножний насос для матраців Bestway 62105
Подушка: 1 подушка
Подушка (артикул): Надувна тканинна подушка Bestway 69034, зелена, 42 х 26 х 10 см
Клапан: силіконовий клапан
Клапан (артикул): Клапан силіконовий широкий Intex 62151 для надувний продукції
Сумка для зберігання: немає в комплекті: необхідно докупити Intex 44408
Упаковка: коробка повнокольоровий
Гарантія надається: Вироби з ПВХ (надувного ПВХ) — на цілісність упаковки, заводський брак.
Споживачеві: Враховуючи специфіку надувного товару, гарантія на дрібні проколи НЕМОЖЛИВА!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Зелений |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | механічний ножний |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 191 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Висота | 22 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ, флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Комплектація | |
| Надувна подушка | 1 шт. |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Фіксація конструкції | поздовжня, вертикально-балкова |
| Надійність конструкції | Wave-Beam™:легкий ПВХ |
| Клапан | силіконовий клапан |
- Ціна: 483 ₴



