
Дитячий надувний басейн Bestway 51116-1 білий 86 х 86 х 25 см з кульками 10 шт
650 ₴
- В наявності
- Код: 51116-1

Технічні характеристики товару "Дитячий надувний басейн Bestway 51116-1, білий, 86 х 86 х 25 см, з кульками 10 шт"
Загальні характеристики:
- Виробник: Bestway
- Країна виробник: Китай
- Вік: 2+, 1+
- Вік: від народження
- Вигляд: дитячий надувний басейн
- Тип: з надувним дном, відкритий
- Форма: квадратний
- Колір: "білий"
Серія:
- Серія: Baby Pools
- Матеріал: високоякісний вініл
- Матеріал товщина: 0. 27 мм
- Кількість камер: 2
Габарити:
- Розмір: 86 х 25
- Довжина: 86 см
- Ширина: 86 см
- Висота: 25 см
- Об'єм басейну (при заповненні 80%): 84 л
Комплектація:
Серія: Білий
Комплектація: Стандарт: кульки
Кульки: Ø 8.3 см, 10 шт
Кульки (артикул): Дитячі кульки для сухого басейну Intex 48010, 10 шт
Насос для накачування: немає (рекомендований насос Intex 68612)
Клапан для зливу води: є
Клапан для накачування: силіконовий клапан
Чаша: тип підключення: без виходів для підключення фільтр-насоса
Підстилка: немає (необхідний для захисту від проколів, сміття)
Гарантія надається: Вироби з ПВХ (надувного ПВХ) — на цілісність упаковки, заводський брак.
Споживачеві: Враховуючи специфіку надувного товару, гарантія на дрібні проколи НЕМОЖЛИВА!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Об`єм | 84 л |
| Довжина | 86 см |
| Ширина | 86 см |
| Висота | 25 см |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Надувне |
- Ціна: 650 ₴
