
Дитячий надувний басейн Intex 57471-2 Акваріум 159 х 159 х 50 см з кульками 10 шт, підстилкою, насосом
2 014 ₴
- В наявності
- Код: 57471-2

Технічні характеристики товару "Дитячий надувний басейн Intex 57471-2 «Акваріум», 159 х 159 х 50 см, з кульками 10 шт, підстилкою, насосом"
Загальні характеристики:
- Виробник: Intex
- Країна виробник: Китай
- Вік: 3+
- Вік: від 3-х років
- Вид: дитячий надувний басейн
- Тип: з ненадувным дном, відкритий
- Форма: квадратний
- Колір: "білий"
Серія:
- Серія: Swim Centers
- Матеріал: високоякісний вініл
- Матеріал товщина: 0. 30 мм
Габарити:
- Розмір: 155 х 50
- Довжина: 159 см
- Ширина: 159 см
- Висота: 50 см
- Об'єм басейну (при заповненні 80%): 344 л
Комплектація:
Серія: Акваріум
Комплектація: Стандарт: кульки, підстилка, насос
Кульки: Ø 8.3 см, 10 шт
Кульки (артикул): Дитячі кульки для сухого басейну Intex 48010, 10 шт
Насос для накачування: ручний
Насос для накачування (артикул): Ручний насос для надування Intex 68612 (об'єм 0.9 л)
Клапан для зливу води: є
Клапан для накачування: силіконовий клапан
Чаша: тип підключення: без виходів для підключення фільтр-насоса
Підстилка: є
Підстилка (артикул): Універсальна підстилка X-Treme 28902, 300 х 200 см
Тент - чохол: немає в комплекті – необхідно докупити Intex 28010
Гарантія надається: Вироби з ПВХ (надувного ПВХ) — на цілісність упаковки, заводський брак.
Споживачеві: Враховуючи специфіку надувного товару, гарантія на дрібні проколи НЕМОЖЛИВА!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Об`єм | 344 л |
| Довжина | 159 см |
| Ширина | 159 см |
| Висота | 50 см |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Ненадувне |
- Ціна: 2 014 ₴
