
Дитячий надувний басейн Intex 57181-1 Мандарин 229 х 147 х 46 см з кульками 10 шт
1 482 ₴
- В наявності
- Код: 57181-1
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Основні характеристики:
-
Тип: дитячий надувний басейн
-
Форма: прямокутний
-
Колір: оранжевий
-
Вік: від 3 років
-
Матеріал: високоякісний вініл
-
Товщина матеріалу: 0,33 мм
-
Кількість повітряних камер: 2
-
Дно: ненадувне
-
Серія: Swim Center
-
Тип підключення: без виходів для підключення фільтр-насоса
Розміри:
-
Зовнішні габарити: 229 х 147 х 46 см
-
Об’єм при заповненні 80%: 600 літрів
Комплектація:
-
Дитячий надувний басейн Intex 57181 «Мандарин»
-
10 кольорових кульок діаметром 8.3 см
-
Вбудований зливний клапан
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Жовтий |
| Об`єм | 600 л |
| Довжина | 229 см |
| Ширина | 147 см |
| Висота | 46 см |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Ненадувне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Стандарт: кульки |
| Тип | з ненадувным дном, відкритий |
| Кількість камер | 2 |
| Клапан для зливу води | є |
| Обсяг басейну (при заповненні 80%) | 600 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 482 ₴


