
Дитячий надувний басейн Intex 57482-1 Морські друзі 163 х 107 х 46 см з кульками 10 шт
1 266 ₴
- В наявності
- Код: 57482-1

Технічні характеристики товару "Дитячий надувний басейн Intex 57482-1 «Морські друзі», 163 х 107 х 46 см, з кульками 10 шт"
Загальні характеристики:
- Виробник: Intex
- Країна виробник: Китай
- Вік: 3+
- Вік: від 3-х років
- Вид: дитячий надувний басейн
- Тип: з ненадувным дном, відкритий
- Форма: овальна
- Колір: "прозорий","блакитний"
Серія:
- Серія: Swim Center
- Матеріал: високоякісний вініл
- Матеріал товщина: 0. 30 мм
- Кількість камер: 3
Габарити:
- Розмір: 165 х 104 х 25
- Довжина: 163 см
- Ширина: 107 см
- Висота: 46 см
- Об'єм басейну (при заповненні 80%): 230 л
Комплектація:
Серія: Морські друзі
Комплектація: Стандарт: кульки
Кульки: Ø 8.3 см, 10 шт
Кульки (артикул): Дитячі кульки для сухого басейну Intex 48010, 10 шт
Насос для накачування: немає (рекомендований насос Intex 68612)
Клапан для зливу води: є
Клапан для накачування: силіконовий клапан
Чаша: тип підключення: без виходів для підключення фільтр-насоса
Підстилка: немає (необхідний для захисту від проколів, сміття)
Гарантія надається: Вироби з ПВХ (надувного ПВХ) — на цілісність упаковки, заводський брак.
Споживачеві: Враховуючи специфіку надувного товару, гарантія на дрібні проколи НЕМОЖЛИВА!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Овальна |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 230 л |
| Довжина | 163 см |
| Ширина | 107 см |
| Висота | 46 см |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Ненадувне |
- Ціна: 1 266 ₴






