
Дитячий надувний басейн Intex 57403-1 166 х 100 х 28 см з кульками 10 шт
740 ₴
- В наявності
- Код: 57403-1

Технічні характеристики товару "Дитячий надувний басейн Intex 57403-1, 166 х 100 х 28 см, з кульками 10 шт"
Загальні характеристики:
- Виробник: Intex
- Країна виробник: Китай
- Вік: 2+
- Вік: від 2-х років
- Вид: дитячий надувний басейн
- Тип: з надувним дном, відкритий
- Форма: прямокутна
- Колір: "блакитний"
Серія:
- Серія: Small Pools
- Матеріал: високоякісний вініл
- Матеріал товщина: 0. 30 мм
- Кількість камер: 1
Габарити:
- Розмір: 165 х 104 х 25
- Довжина: 166 см
- Ширина: 100 см
- Висота: 28 см
- Об'єм басейну (при заповненні 80%): 90 л
Комплектація:
Серія: Синій, надувне дно
Комплектація: Стандарт: кульки
Кульки: Ø 8.3 см, 10 шт
Кульки (артикул): Дитячі кульки для сухого басейну Intex 48010, 10 шт
Насос для накачування: немає (рекомендований насос Intex 68612)
Клапан для зливу води: немає
Клапан для накачування: силіконовий клапан
Чаша: тип підключення: без виходів для підключення фільтр-насоса
Підстилка: немає (необхідний для захисту від проколів, сміття)
Упаковка: коробка повнокольоровий
Гарантія надається: Вироби з ПВХ (надувного ПВХ) — на цілісність упаковки, заводський брак.
Споживачеві: Враховуючи специфіку надувного товару, гарантія на дрібні проколи НЕМОЖЛИВА!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 90 л |
| Довжина | 166 см |
| Ширина | 100 см |
| Висота | 28 см |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Надувне |
- Ціна: 740 ₴
