
Дитячий надувний басейн Intex 57113-1 Єдиноріг» з навісом 127 х 102 х 69 см з кульками 10 шт
912 ₴
- В наявності
- Код: 57113-1

Технічні характеристики товару "Дитячий надувний басейн Intex 57113-1 «Єдиноріг» з навісом, 127 х 102 х 69 см, з кульками 10 шт"
Загальні характеристики:
- Виробник: Intex
- Країна виробник: Китай
- Вік: 2+, 1+
- Вік: від 1 року
- Вид: дитячий надувний басейн
- Тип: з надувним дном, з навісом
- Форма: овальна
- Колір: "жовтий"
Серія:
- Серія: Baby Pools
- Матеріал: високоякісний вініл
- Матеріал товщина: 0. 25
- Кількість камер: 1
- Будова басейну: вбудований навіс від сонця
Габарити:
- Розмір: 122 х 25
- Довжина: 127 см
- Ширина: 102 см
- Висота: 13 см
- Фактична висота: 102 см
- Об'єм басейну (при заповненні 80%): 45 л
Комплектація:
Серія: Єдиноріг
Комплектація: Стандарт: кульки
Кульки: Ø 8.3 см, 10 шт
Кульки (артикул): Дитячі кульки для сухого басейну Intex 48010, 10 шт
Насос для накачування: немає (рекомендований насос Intex 68612)
Клапан для зливу води: немає
Клапан для накачування: силіконовий клапан
Чаша: тип підключення: без виходів для підключення фільтр-насоса
Підстилка: немає (необхідний для захисту від проколів, сміття)
Упаковка: коробка повнокольоровий
Гарантія надається: Вироби з ПВХ (надувного ПВХ) — на цілісність упаковки, заводський брак.
Споживачеві: Враховуючи специфіку надувного товару, гарантія на дрібні проколи НЕМОЖЛИВА!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Об`єм | 45 л |
| Довжина | 127 см |
| Ширина | 102 см |
| Висота | 13 см |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Надувне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Кульки |
| Фактична висота | 102 см |
| Об'єм басейну (при заповненні 80%) | 45 л |
| Тип | з надувним дном, з навісом |
| Кількість камер | 1 |
- Ціна: 912 ₴
