
Басейн дитячий надувний Intex 58472-3 Океанський риф 244 х 46 см з кульками 10 шт, тентом, підстилкою
2 025 ₴
- В наявності
- Код: 58472-3

Технічні характеристики товару "дитячий Басейн каркасний Intex 58472-3 «Океанський риф», 244 х 46 см, з кульками 10 шт, тентом, підстилкою"
Загальні характеристики:
- Виробник: Intex
- Країна виробник: Китай
- Вік: 3+
- Вік: від 3-х років
- Вид: дитячий каркасний басейн
- Тип: відкритий
- Форма: круглий
- Колір: "блакитний"
Серія:
- Серія: Snapset Pool
- Принт: реалістичне фото
- Матеріал: високоякісний вініл
- Матеріал товщина: 0. 32
- Будова басейну: Жорстка надміцна боковина з ПВХ + міцне дно вінілове
Габарити:
- Розмір: 244 х 46
- Діаметр: 244 см
- Висота: 46 см
- Об'єм басейну (при заповненні 80%): 2040 л
Комплектація:
Серія: Ø 244 див.
Комплектація: Стандарт: кульки, тент, підстилка
Кульки: Ø 8.3 см, 10 шт
Кульки (артикул): Дитячі кульки для сухого басейну Intex 48010, 10 шт
Клапан для зливу води: немає
Чаша: тип підключення: без виходів для підключення фільтр-насоса
Підстилка: є
Підстилка (артикул): Універсальна підстилка X-Treme 28902, 300 х 200 см
Тент - чохол: є
Тент - чохол (артикул): Тент - чохол для басейнів універсальний IntexPool 28012, 244 см
Упаковка: коробка повнокольоровий
Гарантія надається: Вироби з ПВХ (надувного ПВХ) — на цілісність упаковки, заводський брак.
Споживачеві: Враховуючи специфіку надувного товару, гарантія на дрібні проколи НЕМОЖЛИВА!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 2040 л |
| Діаметр | 244 см |
| Висота | 46 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Кульки, тент, підстилка |
| Кульки – кількість | Ø 8.3 см, 10 шт |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Серія | Snapset Pool |
| Тип | Відкритий |
- Ціна: 2 025 ₴
