
Надувний матрац Intex 64763-2, 152 х 203 x 25 см з ножним насосом і двома подушками Двомісний
824 ₴
- Немає в наявності
- Код: 64763-2

Загальні характеристики:
- Виробник: Intex
- Країна виробник: Китай
- Продукт: Надувний матрац
Серія:
- Серія: Dura-Beam™ класична
- Тип серії: Standart
- Серія: стандарт
- Колір: зелений
Розмір:
- Кількість місць: 2-х місний
- Розмір: 152 х 203
- габаритний Розмір: 152 x 203 x 25
Внутрішня будова:
- Максимальне навантаження: 273 кг
- Надійність конструкції: Fiber-Tech™;1000 волокон
- Фіксація конструкції: поздовжня, вертикально-балкова
- Матеріал: матеріал ПВХ
- Покриття: флок
- Щільність матеріалу: 0.3 мм
- Товщина покриття: 0.15
Комплектація:
Серія: Комфорт: Intex
Комплектація: Вбудований ножний насос, подушки
Насос: надування, здування
Насос для накачування: вбудований ножний насос
Насос для накачування (артикул): Вбудований ножний насос для матраців Bestway 62105
Подушка: 2 подушки
Подушка (артикул): Надувна тканинна подушка Bestway 69034, зелена, 42 х 26 х 10 см
Клапан: силіконовий клапан
Клапан (артикул): Клапан силіконовий широкий Intex 62151 для надувний продукції
Сумка для зберігання: немає в комплекті: необхідно докупити Intex 44408
Упаковка: коробка повнокольоровий
Гарантія надається: Вироби із ПВХ (надувного ПВХ) – на цілісність упаковки, заводський шлюб.
Споживачу: Враховуючи специфіку надувного товару, гарантія на дрібні проколи НЕМОЖЛИВА!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Зелений |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | механічний ножний |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 203 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Висота | 25 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ, флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Комплектація | |
| Надувна подушка | 2 шт. |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 273 кг |
| Фіксація конструкції | поздовжня, вертикально-балкова |
| Надійність конструкції | Fiber-Tech™;1000 волокон |
| Клапан | силіконовий клапан |
- Ціна: 824 ₴

