
Каркасний басейн Bestway 56716 - 7, 549 х 274 х 122 см 6 000 л/год, сходи, тент, підстилка
51 149 ₴
- Немає в наявності

Технічні характеристики товару "Каркасний басейн 56716 - 7, 549 х 274 х 122 см (6 000 л/год, сходи, тент, підстилка)"
Загальні характеристики:
- Виробник: Bestway
- Країна виробника: Китай
- Тип: збірний, каркасний басейн
- Форма: овальна
- Серія: Steel Power™ Oval Swim Vista
Технічні дані:
- Розмір басейну: 549 х 274 х 122 см
- Час монтажу: 60-90 хвилин (2-3 людини)
- Довжина: 549 см
- Ширина: 274 см
- Висота: 122 см
- Фактичний розмір: 549 х 334 см: стійки +30 см з двох сторін
- Фактична довжина: 549 см
- Фактична ширина: виступаючі опорні ніжки +30 см: 334 см
- Фактична висота: Глибина на 8 см нижче - 114 см: захист від переповнення
- Місткість води, обсяг 90%: 13 430 л
- Об'єм: 13 430 л
- Кількість стійок: 10 прямих / 6 U-образних
- Тип підключення чаші: з отворами
Комплектація:
Серія басейнів (характеристики): Серія басейнів Bestway Steel Power Oval Swim Vista
Комплектація: Ексклюзив MAX
Пісочний насос: 6 000 л/год
Пісочний насос: Пісочний фільтр насос Intex 26646, 6 000 л\год, 23 кг
Потрібну кількість піску: необхідно 23 кг Intex 79998
Потрібну кількість піску (артикул): Кварцовий пісок для пісочних фільтрів 79998 25 кг, очищений, фракція 0.8 - 1.2
Скіммер: ні, необхідний для збору сміття (комах) з верхнього шару води в автоматичному режимі
Пилосос: ні, необхідний для прибирання великого сміття з дна басейну
Сходи двосекційні
Сходи Сходи для басейну Bestway 58336 (122 см), двосекційна
Тент: є
Тент: Тент - чохол для каркасного басейну IntexPool 44017, 549 х 274 см
Підстилка: є
Підстилка: Універсальна підстилка X-Treme 28905, 600 х 400 см
Адаптер для зливу води: є
Адаптер для зливу води (артикул): Адаптер Bestway 6D1419 для садового шланга. Перехідник для зливного клапана басейнів
DVD з інструкціями: немає
Набір для підключення (інформація): набір плунжерних кранів
Набір для підключення: Набір плунжерних кранів в зборі Intex 22747, Гідро-Аерація під отворами (10255, 10744, 10256, 22371, 10745 2 шт, 10747 2 шт)
Заглушки до виходів під фільтрацію: використовуйте плунжерні крани
Зливний клапан: Вбудований зливний клапан полегшує злив. Прикріпити адаптер (додається до комплекту) до садового шлангу для відведення води в потрібне місце
Упаковка: повнокольорова коробка
Гарантія надається: Вироби з ПВХ (надувного ПВХ) – на цілісність упаковки, заводський шлюб., металевий каркас – на цілісність упаковки, заводський шлюб.
Споживачу: Гарантія надається на перевірку (огляд) зовнішнього вигляду комплектуючих.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Овальна |
| Колір | Коричневий |
| Об`єм | 13430 л |
| Довжина | 549 см |
| Ширина | 274 см |
| Висота | 122 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пісочний насос | 6 000 л/год |
| Пилосос | ні, необхідний для прибирання великого сміття з дна басейну |
| Скіммер | ні, необхідний для збору сміття (комах) з верхнього шару води в автоматичному режимі |
| Підстилка | є |
| Тент | є |
- Ціна: 51 149 ₴
