
Надувне ліжко Intex 67766-3, 99 х 191 х 33 см вбудований електронасос, наматрацник, подушка Односпальне
3 248 ₴
- В наявності
- Код: 67766-3

Технічні характеристики товару "Надувна ліжко Intex 67766-3, 99 х 191 х 33 см, вбудований електронасос, наматрацник, подушка. Односпальне"
Загальні характеристики:
- Виробник: Intex
- Країна виробник: Китай
- Продукт: Надувне ліжко
- Серія: Dura-Beam™ покращена
- Тип серії: Comfort-Plush
- Серія: комфорт
- Колір: сірий
Розмір:
- Кількість місць: 1 місцева
- Розмір: 99 х 191
- габаритний Розмір: 99 х 191 х 33
Внутрішня будова:
- Максимальне навантаження: 126 кг
- Надійність конструкції: Fiber-Tech™;1000 волокон
- Фіксація конструкції: підтримка верхнього контуру, поздовжня, вертикально-балкова
- Додатковий комфорт конструкції: Horizontal Support™
- Матеріал: матеріал ПВХ
- Покриття: флок
- Щільність матеріалу: 0.35 мм
- Товщина покриття: 0.15
Комплектація:
Серія: Комфорт: Intex
Комплектація: Електронасос, наматрацник, подушки
Сраніть все: ліжка: висота 30 - 39
Насос: надування, здування
Насос для накачування: вбудований електричний насос
Насос для накачування (артикул): Вбудований електричний насос Intex 69635
Наматрацник: наматрацник
Наматрацник (артикул): Наматрацник (чохол-наматрацник) IntexPool 69641, для надувного ліжка одномісних 90 х 200 х 30, білий
Подушка: 1 подушка
Подушка (артикул): Надувна флокірована подушка Bestway 67121, 42 х 26 х 10 см, сіра
Сумка для зберігання: є
Упаковка: коробка повнокольоровий
Гарантія надається: Вироби з ПВХ (надувного ПВХ) — на цілісність упаковки, заводський брак.
Споживачеві: Враховуючи специфіку надувного товару, гарантія на дрібні проколи НЕМОЖЛИВА!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Сірий |
| Комплектація насосом | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 126 кг |
| Стан | Новий |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 191 мм |
| Ширина спального місця | 99 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Поверхня покриття | флоковане покриття |
| Варіант комфорту | Dura-Beam™ DELUXE |
| Сумка для зберігання | є, сумка для зберігання, це комфорт на момент транспортування або комфорт для щоденного використання |
| Максимальне навантаження | 126 кг |
| Кількість місць | 1 місний |
- Ціна: 3 248 ₴
