
Стіл-скриня PROSPERPLAST CUBE RATTAN 208 л, коричневий
6 600 ₴
- В наявності
- Код: 7290106924840
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл-скриня PROSPERPLAST CUBE RATTAN 208 л, коричневий
Садова скриня CUBE RATTAN 208л - це універсальне і дизайнерське рішення для оформлення. Скриня може бути не тільки місцем для зберігання підручних садових інструментів, але і класичним садовим столиком або стільцем.
Простий дизайн, натхненний ротанговим плетінням, підкреслить характер оточення. Продукт виготовлений з високоякісного пластику, стійкого до дії несприятливих атмосферних явищ.
Дуже просто і швидко збирається.
Прекрасно підійде також для інтер'єрів приміщень.
Особливості:
- Ергономічний дизайн.
- Зроблено з міцного пластику.
- Неметалева рама - не іржавіє і не гниє.
- Легка збірка.
- Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не вигорають і не бліднуть.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Тип | Шухляда |
| Матеріал | Пластмаса |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 722 мм |
| Ширина | 710 мм |
| Висота | 590 мм |
| Вага | 8.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 8,1 |
| Колір | Коричневий |
| Країна реєстрації бренду | Ізраїль |
| Переваги | Ящик ідеальний для вуличного зберігання і розрахований на будь-які погодні умови, Не вимагає фарбування, Можливо використовувати в якості столика, Збирається легко |
| Вага в упаковці, кг | 8,4 |
| Розмір упаковки (Д*Ш*В), см | 74*19*73 |
| Країна-виробник товару | Ізраїль |
| Гарантійний термін (міс.) | 6 |
| Макс. навантаження (кг) | 50 |
| Висота столу | 590 |
| Ширина столу | 710 |
| Довжина столу | 722 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 600 ₴



