
Стілець пластиковий садовий Keter Sicilia, темно-зелений
1 230 ₴
- В наявності
- Код: 3253929137020
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стілець садовий пластиковий Keter Sicilia, темно-зелений Sicilia — це універсальний стілець, який поєднує в собі комфорт із простим, позачасовим стилем. Ці садові меблі характеризуються легкою і водночас міцною конструкцією.
Стільці можна штабелювати (сставляти один на інший), що дає змогу ощадити місце та полегшує їхнє зберігання.
Стійкі до впливу погодних умов і УФ-випромінювання.
Легко миються.
Особливості: закруглена форма спинки, обтічна форма підлокітники.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Curver |
| Країна виробник | Угорщина |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Ширина стільця | 580 см |
| Глибина стільця | 560 см |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 790 см |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Гладкий пластик |
| Переваги | Легко мити і зберігати, Завдяки стійкого до високих температур поліпропілену, колір не вигоряє і не тьмяніє, Неметалічна рама - не іржавіє і не піддається гниттю, Виготовлений з міцного пластику, Ергономічний дизайн, Підлокітники з гладкого пластику створюють додатковий комфорт |
| Матеріал каркасу | Пластик |
| Вага | 2.38 г |
| Розмір упаковки (Д*Ш*В), см | 56*79*58 |
| Колір стільця | Темно-зелений |
| Основні | |
| Тип туристичної меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Відкидний столик на підлокітнику | Немає |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Немає |
| Чохол для зберігання й транспортування | Немає |
| Вага | 2.38 г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 230 ₴
