
Стілець пластиковий садовий Keter Julie, бежевий
1 650 ₴
- В наявності
- Код: 8711245148328
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стілець садовий пластиковий Keter Julie, біговий
Сучасний дизайн стільців Julie підходить до багатьох різновидів столів, а стільці можна вставляти один в один — це головна перевага зручних стільців Julie.
Характеристики:
- Ідеальний для дому та саду.
- Ергономічний дизайн.
- Зроблено з міцного пластику.
- Неметалева рама — не іржавіє й не гниє.
- Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не блякнуть і не бліднуть.
- Легко мити та зручно зберігати.
- Штабелюються.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина стільця | 585 мм |
| Глибина стільця | 615 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 790 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 110 |
| Упаковка | п/е пакет |
| Матеріал | Пластик, поліпропілен |
| Країна реєстрації бренду | Ізраїль |
| Переваги | Легко мити і зберігати, Завдяки стійкого до високих температур поліпропілену, колір не вигоряє і не тьмяніє, Неметалічна рама - не іржавіє і не піддається гниттю, Ергономічний дизайн, Зроблено з міцного пластику., Штабелюються |
| Вага в упаковці, кг | 2,8 |
| Матеріал каркасу | Пластик |
| Вага | 2.8 г |
| Розмір упаковки (Д*Ш*В), см | 61,5*79*60 |
| Країна-виробник товару | Ізраїль |
| Тип меблів | стілець |
| Наявність підлокітників | True |
| Основа крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Висота | 790.0 |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Каркас стільця | пластик |
| Сидіння | пластик |
| Спинка | пластик |
| Підлокітник | пластик |
| Каркас крісла | пластик |
| Тип опор | Ніжки |
| Основні | |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Немає |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴

