
Стілець розкладний NR-16 SP зі спинкою NeRest, хакі
565 ₴
- В наявності
- Код: 4820211100575_25
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Швидко складається/розкладається.
Міцна тканина слугуватиме довго, каркас виготовлений зі сталевої труби, що гарантує міцність конструкції.
Легко поміщається в рюкзак або сумку.
Ідеальний для тих, хто не має можливості взяти із собою більш громіздкі меблі.
Крім використання на природі, можна використовувати як додаткові гостьові меблі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NeRest |
| Країна виробник | Україна |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Ширина стільця | 345 мм |
| Глибина стільця | 295 мм |
| Висота сидіння стільця | 370 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 710 мм |
| Вага | 2.1 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | п/е пакет |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Макс. навантаження | 80 кг. |
| Тип туристичної меблів | Складаний стілець |
| Матеріал сидіння | Оксфорд 600D + ПВХ |
| Діаметр каркаса, мм | 16 |
| Висота стільця з урахуванням спинки, мм | 780 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 565 ₴


