Характеристики:
- Бренд: Time Eco (Україна)
- Розмір (Д*Ш): 200*140 см
- Матеріал: полікотон 320 г/м2
- Вага: 1,6 кг
- Максимальне навантаження: 150 кг
- Колір: мультиколірний
- Гарантія: 6 місяців
- Паковання: картонна коробка
- Вага в упаковці: 1,8 кг.
- Розмір коробки (Ш*В*Г): 28*18*15 см
- Країна-виробник товару: Китай
- Країна реєстрації бренда: Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Тип гамака | Одномісний |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Довжина ложа | 2000 мм |
| Ширина ложа | 1400 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри гамака | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 1400 мм |
| Вага | 1.6 кг |
| Комплектація гамака | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Багатобарвний |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Матеріал | полікотон 320 гр/м2 |
| Вага в упаковці (кг) | 1,8 |
| Розмір упаковки (Ш*В*Г) (см) | 28*18*15 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 890 ₴


