
Крісло-шезлонг для саду та пляжу ТЕ-11 SD
3 036 ₴
- В наявності
- Код: 4820211101329
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дуже міцне та зручне крісло-шезлонг ТЕ-11 SD, це чудовий варіант для комфортного відпочинку на свіжому повітрі.
Ця модель має зручну спинку та широке сидіння, розмір якого можна регулювати.
Крісло дуже швидко складається й розкладається.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 57 см |
| Ширина | 83 см |
| Вага | 5.15 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | п/е плівка |
| Матеріал | поліестер 600D з ПВХ покриттям |
| Розмір в упаковці (Ш*В*Г) (см) | 98*16*60 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Вага в упаковці,кг | 5,5 |
| Тип меблів | Портативні шезлонги |
| Каркас | Труба сталева з полімерним покриттям |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий ⁇ Сірий |
| Регульована спинка | Так |
| Діаметр перетину каркаса (мм) | 22 |
| Габарити в складеному вигляді, мм | 965*585*150 |
| Висота крісла з урахуванням спинки, мм | 1070 |
| Комплектація підлокітниками | Да |
| Величина колісників | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 036 ₴






