
Ізотермічний контейнер Adriatic 10 л, блакитний
870 ₴
- В наявності
- Код: 8002936801005
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ізотермічний контейнер Adriatic 10 л, блакитний
Матеріал — ударостійкий пластик, не містить бісфенолу А; термоізоляція — суцільний полістирол у корпусі, що повторює форму контейнера без розривів.
У кришці немає полістиролу.
Виріб призначений для збереження температурного режиму: до 12 год (з застосуванням акумуляторів температури).
Вміст шкідливих речовин — не містить; безпечний для здоров'я та довкілля.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Термобокси |
| Об`єм | 10 л |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Вага | 1000 г |
| Колір | Блакитний |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 19 см |
| Висота | 28.1 см |
| Глибина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір упаковки (ШхВхГ) см | 30х28,1х19 |
| Упаковка | П/е |
| Матеріал | ударостійкий пластик, що не містить бісфенолу А; термоізоляція - цілісний полістирол у корпусі, що повторює форму контейнера без розривів. |
| Час збереження температури (годин) | 12 |
| Особливості | Матеріал - ударостійкий пластик, що не містить бісфенолу А; термоізоляція - цілісний полістирол у корпусі, що повторює форму контейнера без розривів., У кришці шар полістиролу відсутня., Виріб призначений для збереження температурного режиму: до 12 год. (із застосуванням акумуляторів температури)., Вміст шкідливих речовин не містить; безпечний для здоров'я і навколишнього середовища. |
| Місткість | 6 пляшок об'ємом 0,5 л. |
| Фільтр обсягу термобоксів | 4-10 л. |
| Вага (гр.) | 1000 |
| Гарантія (днів) | 14 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴


