
Крісло-шезлонг для саду та пляжу Adriatic 37.5х65, пластик, блакитний
990 ₴
- В наявності
- Код: 8002936289438
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шезлонг пластиковий виготовлений із міцного пластику.
Легко складається, що полегшує транспортування і зберігання.
Прекрасно підійде для відпочинку на дачах і присадибних ділянках.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 55 см |
| Ширина | 37.5 см |
| Вага | 1.85 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | П/е |
| Матеріал | Пластик |
| Розмір в упаковці (Ш*В*Г) (см) | 38*12*80 |
| Матеріал каркасу | Пластик |
| Вага в упаковці,кг | 2 |
| Тип меблів | Портативні шезлонги |
| Гарантія (днів) | 14 |
| Габарити в складеному вигляді, мм | 380х800х120 |
| Висота сидіння | 27 |
| Висота крісла з урахуванням спинки, мм | 650 |
| Сидіння (Ш*Г), см | 37.5*30 |
| Спинка (Ш*В), см | 37.5*55 |
| Величина колісників | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴









