Завантажити інструкцію Campa Potti Qube MG
Біотуалет
В різних галузях, на будівництвах, у медичних установах виходячи з потреб населення, оптимальним рішенням буде використання біотуалету. Ми пропонуємо біотуалет Campa Potti Qube MG за вигідною ціною без посередників, безпосередньо від виробника.
Опис характеристик
Максимальне навантаження — 120 кг
Виробник — Thetford.
Зручна експлуатація і компактні розміри.
Є заслінка нижнього бака та ручна помпа сильфонного типу.
Об'єм верхнього бака становить — 15 л., об'єм нижнього бака — 12 л.
Комфортна висота посадки особливо підійде для людей невисокого зросту.
Біологічно активна рідина швидко розщеплює відходи, усуває мікроби і запобігає неприємні запахи.
На нижньому баці є зручна ручка для перенесення його до місця зливу.
Головні пріоритети нашої компанії
Надійність — офіційна гарантія — 3 роки, при покупці видається гарантійний талон з даними і зобов'язаннями компанії.
Лояльність — підтримуємо вигідну вартість для роздрібних продажів і дилерів.
Оперативність — можливість відправки і доставки товару в день оформлення замовлення.
Купуючи біотуалет Campa Potti Qube у нас, ви купуєте якісний товар у офіційного дистриб'ютора в Україні без посередників і за оптимально вигідною ціною. Оцініть переваги співпраці з нами!
Як купити біотуалет Campa Potti Qube MG в інтернет-магазині?
Замовлення на сайті або за телефоном
Дзвінок менеджера протягом 15 хвилин
Внесення передоплати будь-яким зручним способом
Доставка транспортною компанією або самовивіз
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thetford |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Біотуалет |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал корпусу біотуалету | Пластик |
| Об'єм бака для води | 15 л |
| Система змиву | Ручна помпа |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Бумагодержатель | Ні |
| Індикатор заповнення нижнього бака | Ні |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 330 мм |
| Висота сидіння | 324 мм |
| Глибина | 427 мм |
| Ширина | 383 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.6 г |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додатковий опис | Заслінка нижнього бака, Зручна ручка для перенесення, Наявність кнопки скидання тиску, Ударостійкий пластик, Герметичний, Відсутність запахів і повна гігієнічність., Наявність труби для зливу відходів |
| Об'єм нижнього бака туалету | 12 л. |
| Тип туалету | Рідинний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 925 ₴










