Автохолодильник Ezetil E27S Turbo 230/12V, 24 л
Термоелектричний автохолодильник Ezetil даної моделі відрізняється компактними розмірами, що дозволяє розмістити техніку в потрібне для вас місце, для практичної експлуатації. У нашому інтернет магазині клієнт може купити автохолодильник термоелектричний 24 л, Ezetil E27S Turbo 230/12V за доступною ціною. Завдяки стабільній роботі сайту, клієнт в стислі терміни оформить замовлення, при необхідності скористається доставкою.
Погодьтеся, літо – час для подорожей і відпочинку, а якщо у вас своє авто, це робить відпустку більш комфортним. А щоб поліпшити умови подорожі, необхідно придбати автомобільний холодильник, який дозволить насолоджуватися прохолодними напоями в спеку, і тривалий час зберігати продукти харчування. Німецька компанія надає вам можливість купити якісний автохолодильник термоелектричний за доступною ціною, при цьому товар відповідає встановленим нормам і стандартам якості.
Модель Ezetil E27S Turbo 230/12V - це корисна знахідка, оскільки в ньому можна зберігати різні продукти харчування, від овочів до м'яса.
Технічні особливості даної моделі
Присутній вмонтований вентилятор, який стабільно забезпечує ефект охолодження. В результаті чого, продукція знаходиться всередині агрегату зберігає свою свіжість, а вода залишається охолодженої.
Виробник оснастив дану модель автомобільного холодильника перетворювачем напруги. За рахунок цього, пристрій працює від електричної мережі.
Вмонтований ущільнювач з гуми є гарантом свіжості продукції.
Висока якість, використання тільки високоякісних матеріалів.
Наявність функції нагріву.
Оптимальний об'єм – 24 л, за рахунок чого в ньому вертикально міститься 1,5 літрова пляшка.
Невелика вага 4 кілограми, дозволить переносити холодильник в потрібне вам місце.
Виробник вмонтував в кришку пристрою відсік для зберігання шнура живлення і штепсельної вилки (12V і 230V).
Відгуки про автохолодильнике термоелектричному 24 л, Ezetil E27S Turbo 230/12V виключно позитивні, що сигналізує про те, що перед вами дійсно легендарна німецька якість. Замовити цю модель і не тільки, можна у нас, доступні ціни та оперативне обслуговування порадує клієнтів!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ezetil |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Індикатор охолодження/нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Нагрівання вище температури навколишнього середовища | 50 град. |
| Загальний об`єм | 24 л |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | 18 град. |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Режими роботи | Нагрів, Охолодження |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 285 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Використання акумуляторів холоду | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Розмір пляшок для вертикального зберігання | 1.5 л |
| Колір корпусу | Чорний |
| Автономне збереження холоду | 6 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.8 г |
| Місткість | 0.33 л. банки 32 шт., 2 л. пляшки 2 шт. |
| Внутрішні розміри | 32,3*23*34,5 см |
| Дельта температури | -18 С |
| Напруга струму | 12/220V |
| Режим роботи | Охолодження|Нагрів |
| З функцією нагріву | Так |
| Сила струму | 4А |
| Сьемная кришка | Так |
| Тип автохолодильники | Термоелектричні |
| Тип автохолодильників | Термоелектричний |
| Тип товару | Автохолодильник |
| переваги автохолодильники | відсік для зберігання шнура живлення і штепсельної вилки вмонтований в кришку, внутрішній вентилятор забезпечує швидкий і постійний ефект охолодження, ефективна система охолодження не вимагає обслуговування, гарантує оптимальний режим охолодження, спеціальне гумове ущільнення кришки покращує термоізоляційні властивості, Пінополіуретанова ізоляція зберігає продукти і напої холодними протягом довгого часу навіть при відключенні електроживлення, процесор керує системою охолодження і регулює споживану потужність автоматично |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 920 ₴








