Виготовлена з високоякісних матеріалів
Конфорки:
1 газова
1 електрична
Оснащена кранами пальників з фіксованим положенням «мале полум'я»
Тип газу:
пропан
бутан
суміш пропан-бутан
Надійна і зручна в експлуатації
Номінальна потужність:
газова - 2,1 Квт
електрична - 1 Квт
Номінальна витрата:
газова - 100 гр/год
електрична - 1 Квт/год
Розмір (Д*Ш*В): 51*26*8 см
Вага: 3.2 кг
Упаковка: картонна коробка
Розмір упаковки: 54*38*13 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вогник |
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| П'єзорозпалювання | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Тип обладнання | Плита |
| Типи палива | Газ |
| Додаткові характеристики | |
| Вітрозахист | Ні |
| Оптимально для кількості осіб | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Кейс для транспортування | Ні |
| Плита | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.2 г |
| Витрату газового палива | 100 |
| Витрата рідкого палива | 0.1 л/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795 ₴

