
Горщик для квітів Keter Cylinder Planter Small, 7 л, сірий
930 ₴
- В наявності
- Код: 7290103668204
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Горщик для квітів Keter Cylinder Planter Small, 7 л, сірий
Циліндричний горщик під штучний ротанг - це відмінне доповнення до будь-якого комплекту меблів виробництва групи компаній KETER. Горщик може використовуватися як на вулиці, так і в приміщенні. Для цього передбачена дренажна пробка.
Можливість скомпонувати в комплекті 3 горщика різного розміру від більшого до меншого, завдяки чому стильно оформити зону відпочинку.
Характеристики:
- Бренд: Keter® (Ізраїль)
- Матеріал: штучний ротанг (пластик, поліпропілен)
- Колір: сірий
- Висота: 28,3 см
- Діаметр: 28 см
- Вага: 1,2 кг
- Об'єм: 7 л
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Тип | Горщик |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Форма | Кругла |
| Встановлення | Настільна, Балконна, Підлогова |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 280 мм |
| Висота | 283 мм |
| Вага | 1.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн | під штучний ротанг |
| Тип товару | Горщик |
| Материап | Пластик(поліпропілен) |
| Колір горщиків, кашпо | Сірий |
| Гарантійний термін (міс.) | 24 |
| Установка | Балконна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 930 ₴






