
Стілець складаний круглий Time Eco ТЕ-1831, білий
780 ₴
- В наявності
- Код: 4820211100681
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Бренд: Time Eco® (Україна)
- Тип: складаний стілець
- Макс. навантаження (кг): 100
- Каркас: сталь
- сидіння: пластик HDPE
- Колір: білий
- Ширина стільця: 30 см.
- Глибина стільця: 33 см.
- Висота стільця: 45 см.
- Товщина сидіння: 2,5 см.
- Діаметр перерізу каркаса: 19*1,0 мм.
- Вага: 2,3 кг.
- Країна-виробник товару: Китай
- Країна реєстрації бренда: Китай
- Паковання: п/е пакет
- Розміри паковання (Ш*В*Г): 33*95*3 см.
- Вага в упаковці: 2,6 кг.
- Гарантія: 2 роки
- Зручний розкладний стілець.
- У складеному стані — плоский.
- Легко поміщається в багажник.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Ширина стільця | 300 мм |
| Глибина стільця | 330 мм |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | п/е пакет |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Тип меблів | Портативні крісла, стільці, табуретки |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Макс. навантаження | 100 кг. |
| Діаметр перетину каркаса (мм) | 19*1,0 мм. |
| Вага в упаковці | 2,6 кг |
| Розміри упаковки (Ш*В*Г) | 33*95*3 див. |
| Товщина сидіння | 2,5 див. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴

